[Audit zdarma] Ať vaše sociální sítě zaujmou ty správné lidi

Prodávejte i tam, kde se lidé baví a získávají informace. Budujte svůj brand na Facebooku, Instagramu, YouTubu, TikToku a LinkedInu. Ukážeme vám, jak předáte svým potenciálním zákazníkům autentický obsah a navážete s nimi vztah, který předčí lecjaký prodejní argument.

První revize je na nás

Nejprve provedeme analýzu vašeho marketingu, kde zhodnotíme vaše klady i nedostatky. Proklepneme jednotlivé kanály a zvážíme, jaká vylepšení zvládnete interně, abyste ušetřili, a co byste měli nechat na nás. Celou expertízu budete mít od od nás. Díky tomu netříštíte energii při komunikaci a šetříte peníze.

Nabízíme proaktivní tým specialistů, který obsáhne veškerou odbornost v online marketingu a vaše průběžné vzdělávání. To abychom váš marketing posunuli na další level.

Za každým obsahem, který vytvoříme, bude stát naše ostřílená parta kreativců i výkonnostní tým. Ten navíc zařídí, aby se vaše příspěvky dostaly k relevantní cílovce.

Jaký je přínos sociálních sítí?

Emoce na dosah ruky

Zahrajeme uživatelům na city a získáme jejich důvěru ve vaši značku. Přesvědčíme ty správné lidi, že stojíte za pozornost.

Rozmanité publikum

Najdeme, které sociální sítě vaši zákazníci používají a vybereme pro vás ty, které váš business podpoří. Každá síť jiné publikum.

Lepší a levnější cílení

Život na sociálních sítích se vyplatí. Je výhodnější a efektivnější než tradiční média. Zviditelní vaše zákazníky a šetří vaši peněženku.

 

Posílení brandu správnou přípravou a analýzou

Žijte-na-sociálních-sítích.png

Poté co vám doporučíme vhodné sociální sítě, vytvoříme pro vás jednotnou komunikační a obsahovou strategii. Připravíme vše od textů, grafiky i videí až po plánování a nastavování kampaní. Pravidelným obsahem na sítích zvýšíme váš organický i placený dosah.

 

Z čeho budeme vybírat?

Pravidla a algoritmy každé sociální sítě jsou jiné. Někde hrají hlavní roli fotky, někde videa a jinde zase solidní komunikační styl. S námi budete brand bezpečně budovat na těchto sítích:

1

Facebook

Facebook je nejrozšířenější sociální síť na světě i v ČR a nabízí obrovské možnosti. Vaše stránky a reklamní kampaně správně zacílíme a dodáme jim cennou informační linku pro zákazníka, svěžest i vtip.

2

Instagram

Instagram už dávno není populární jen mezi mladou generací. Sázíme zde na vizuální kreativitu kampaní, fotek a krátkých videí, které se stávají čím dál větším trendem.

3

YouTube

Na YouTube podpoříme vaše sdělení svižnými, zábavnými a informačně nabitými videy. Podpoříme tak brand a nakopneme výkon vašich reklamních sdělení.

4

LinkedIn

LinkedIn je profesionální platforma pro firmy a jedince z různých oborů. Díky firemním příspěvkům a konzultacemi, jak použít osobní profily jako ambasadory značky, váš obsah posuneme do živých komunit odborné veřejnosti.

5

TikTok

TikTok je aktuálně největší konkurencí Facebooku a Instagramu. S vaší pomocí vám vytvoříme zábavný a originální obsah, který opět zasáhne nové publikum.

Proč In creative?

Víme, co děláme100.svg

Víme, co děláme

Chápeme marketing jako celek. Vidíme celý obrázek a víme, že všechno souvisí se vším.

Nacházíme řešení100.svg

Nacházíme řešení

Přinášíme marketing i tam, kde ho nečekáte. Děláme maximum online a zefektivníme i váš offline.

Google Partner.png

Věří nám i Google

Jsme certifikovaným partnerem Googlu, který nám pomáhá pracovat ve váš prospěch.

Máte přehled100.svg

Víte, za co platíte

Provádíme pravidelné detailní reporty a zajišťujeme přehled o tom, co vám která investice přinesla.

Získejte nové zákazníky!

Chcete začít se sociálními sítěmi nebo jim dát ten správný směr? Obojí můžeme probrat na nezávazné konzultaci. Ozvěte se nám a poznejte jak s námi využít sociální sítě naplno.

Naše kompetence