Naše reference

Velké mezinárodní firmy i začínající srdcaři, kteří chtějí vyrůst. V onlinu dokážeme pomoct každému. Mrkněte se, s čím máme zkušenosti, jaké obory dobře známe, a zařaďte se mezi spokojené klienty i vy.

LOMAX.pngOhla  čtverec.pngHUSKY.pnglogo čtverec_jaf.pngaplikace-zachranka čtverec.pngkitchenaidKBC čtverec.pngazpneuIzomat.pngmc donalds.png

Pomáháme e-shopům růst i hledat první zákazníky

azpneuBazaroveregaly-cz-logo.png BISONSPORTSWEAR.pngfunbabyHUSKY.pngiSetos.pngkitchenaidnekuptoMAGNUM_Zakladni_tmave (kopie).png

Správný směr najdeme velkým brandům i těm, kteří se zatím hledají

Ohla  čtverec.pnghuskyCustomer Hero_logo_Kreslicí plátno 1.png

Realizujeme sny o bydlení i stavbách, které obdivuje celá země

LOMAX.pnginternormizomatHranipex.png Profil Nábytek.pngOhla  čtverec.pngrobenhanakdiprologo čtverec_jaf.pngwachalkm-betaVEXTA DOMY.pngBakof s textom na výšku.pngBC logo verze 2.png

Jsme vašimi partnery ve výrobě i v logistice

ssi-schafferLetoplast_.pngPortatherm.pngMachineLogIT.pngSIS - stavební interiérové systémy.pngwurth-logo-logotypespedos-logotechnodatlog

Najdeme vám ty správné lidi

SSI Schäffer.pngMcDonalds.pngLogo KBC.png

Zařídíme, abyste byli pořádně vidět v reálném světě…

OC Campus Square.pngOC Varyáda.pnghotel kraví hora.pngHotel Kurdějov.pnglogo-Leopold-1.pngIVF Zlín logo.pnglogo-spea-2Formé clinic.pngPlatan Clinique logo.png

..i v tom ryze virtuálním

aplikace-zachranka čtverec.pngcustomer-herovtex

Jsme parťák, se kterým můžete počítat

KBC čtverec.pngprobinexBibby financial.pngyouplus logo.png

Zkrátka v tom jedeme s vámi

auto autopalace.pngauto cartec group.pngauto jonal-logo.png

Jsme certifikovaní partneři

partner  google.pngpartner RHK.pngHeureka_certifikovany_badge.png
partner ECOMAIL.pngmergado_partner_Gold_CZ.pngpartner Shoptet.png

Klienti nás doporučují

logo čtverec_lomax.png

Petr Přichystal

Manažer marketingu, LOMAX

S agenturou In creative nás pojí první rok spolupráce a dnes mohu s jistotou říci, že jsme vybrali dobře. Profesionální práce specialistů, servis, individuální přístup a komplexní pohled nás v online marketingu posunul zase o kus dál. Těším se na další rozvoj.

logo čtverec_husky.png

Petr Alferi

Brand Manager Husky

S agenturou In creative jsme nejprve začali spolupracovat na propagaci obsahu našich  sociálních sítí. Po nějakém čase a vzájemném poznání jsme spolupráci rozšířili i na další oblasti online marketingu. Na jejich přístupu oceňuji především komplexnost pohledu na celý marketingový mix, množství nápadů a podnětů, způsoby vyhodnocení a profesionalitu. Pozitivně hodnotím také nastavený způsob komunikace a kooperaci s dalšími subjekty, které se na daných agendách podílejí.

logo čtverec_kitchenaid.png

Tomáš Vymazal

Za oficiálního distributora KitchenAid ® pro ČR a SR

In creative je skvěle pracující firma, která funguje jako dobře namazaný stroj. Srší různými moderními nápady, které reflektují aktuální denní na poli on-line marketingu. Jde o dobře sehraný tým lidí, kteří se o naši společnost a značku KitchenAid, kterou jsme distributory pro Český a Slovenský trh, starají bezvadně. Jejich velmi aktivní přístup je pro nás velmi přínosný a jejich práce nám přináší ovoce. Jsem rád, že mohu být na palubě s takovouto společností a především s lidmi, kteří jsou nalazeni na stejnou vlnu emocí, myšlení a v tom co dělají vidí smysl. Jsem otevřený jejich nápadům, radám, připomínkám a zatím jsem byl jen příjemně překvapen. Těším se na jejich další kreativní nápady, výtvory a především spolupráci v roce 2021.

McDonalds.png

Eva Šimáková

HR Supervisor McDonald's ČR spol. s r.o.

In creative nás naučilo, že i náborové kampaně jde dělat výkonnostně. S využitím cílení na sociálních sítích se tak z našich náborových kampaní stala měřitelná a výkonnostní aktivita. Největší radost mám z toho, jak komplexně In creative uvažuje.

 
 
logo čtverec_internorm.png

Ing. František Svoboda

Manažer prodeje Internorm

Již několik let spolupracujeme s firmou In creative a jsme velice spokojeni. Oceňujeme především profesionalitu, pružnost a individuální přístup k našim potřebám a plánům.

roben

Magdalena Tvrdoňová

Zástupce pro Röben Česká republika

In creative jsme loni oslovili ohledně online reklamy pro zviditelnění značky. A máme od té doby hodně práce.  :-)

 
azpneu

Michaela Tajovská

Marketingové oddělení AZ Pneu CZ

S In creative spolupracujeme více než 6 let a od začátku do teď se jejich profesionalita a vysoké pracovní nasazení nezměnilo. Umí najít skuliny a nedostatky a obratem je nahradí účinným řešením. Po důkladném vlastním rozboru zjistíte, že se vyplatí mít je po svém boku.

wachal

Petra Kurková

Marketingové oddělení VW Wachal a. s.

In creative pro nás vykonává marketingovou činnost od roku 2017. Musíme vyzdvihnout hlavně komunikaci – In creative spolupracuje na profesionální úrovni, plní veškerá zadání včas, s maximální kvalitou a velkou kreativitou. Tato kooperace je pro nás velkým přínosem.

Staňte se také spokojeným klientem In creative

Je to jednoduché. Domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Probereme na ní vaše plány, potřeby i problémy a ukážeme vám, co všechno pro vás můžeme v online prostoru udělat. 

Naše kompetence