Účast In creative na zlínské konferenci PM

To, že se letos konal již 9. ročník konference projektového managementu, značí úspěšnost a také oblíbenost této akce. Není divu, během dvou plně nabitých dnů plných workshopů a přednášek, se o účastníky kvalitně staraly cateringové společnosti, které dbaly především na dostatečný přísun dobrého jídla i kvalitní kávy. Kde jinde by se měla konference takového charakteru konat, než v Baťově areálu ve Zlíně.

In creative | ID kartička Konference Projektový managment

Zdroj: In creative

Středeční i čtvrteční přednášky i workshopy byly na téma minulost versus budoucnost a tak jsme si mohli vyzkoušet simulaci projektu Pacifická dráha, tedy výstavbu železniční trati z východu na západ USA či představit si realizaci stavby pyramid v Gíze.

4127202b-c231-43fd-932f-9ea756c48059

Zdroj: In creative

 

Již dávno neurčuje úspěšnost projektu pouze čas, náklady a rozsah. Metlou mnoha projektů (a to i marketingových) je to, že není dostatečně specifikována jejich vize. Realizátor projektu pak není schopen naplnit jeho cíle, protože mu nejsou zadavatelem dostatečně určeny. Pokud u projektu vize je, tak často postrádá cílovou skupinu lidí, kterou chce prostřednictvím daného projektu zasáhnout a posléze i ovlivnit. Před začátkem projektu je třeba si ujasnit jak jeho vizi/cíle, tak i cílovou skupinu zákazníků. Tyto prvky je nezbytné sloučit ještě s prvkem stálosti a až poté může projekt garantovat úspěch.

Nevíte si rady se svými cíli či vizemi u svých marketingových projektů? Obraťte se na nás a my vám pomůžeme je sestavit a také jich dosáhnout.


Karolína

Project Manager

 

  Proč píšeme tento blog

  Rádi  se dělíme o dění v In creative a také o své znalosti a zkušenosti. A toto místo je pro to jako stvořené.

  Poslat poptávku

  V tomto blogu najdete mnoho zajímavých informací. Mnohdy však nemusí přesně odpovědět na vaše dotazy. Proto pokud máte nějaké dotazy nebo si chcete objednat nějakou službu od nás, neváhejte se na nás obrátit.

  Další zajímavé příspěvky

  Podívat se na všechny