Pracuj v In creative

Děláme marketing. Od výkonnostního až po ten obsahový. Staráme se o brand klientů, makáme na PPCčkách, SEO, analytice a obsahu socek nebo webů. Naší hlavní hodnotou je férové jednání. Co řekneme, to platí, a to nejen při komunikaci s klientem, ale taky mezi sebou navzájem. 

 

Společně pracujeme, vzděláváme se, rosteme. A hledáme podobně naladěné lidi, se kterými nám to bude fungovat. Chceš se stát jedním z nás? Mrkni se, na jakých místech potřebujeme doplnit.

 

Žiješ na sítích? Pomoz nám krotit Facebook Ads

Webový analytik, který rozumí číslům i lidem

Hledá se kopík s vypsanou rukou

Tady nás můžeš kontaktovat

Pověz nám, na jaké pozici se u nás vidíš a proč, třeba najdeme společnou řeč. 

Jak to u nás chodí?

mapa

Sídlíme v centru Brna

Do našich nových moderních kanceláří je to k nám téměř odkudkoli co by kamenem dohodil. Každý máme sice svoje krásné místečko, ale někdy si sedneme i na zahrádku. Anebo kamkoli jinam, home office je u nás samozřejmostí. Kancelářský fotbálek a zábavu s kolegy to ale nevynahradí. Jo, a pejsci jsou vždy vítáni. Meetingy míváme nejčastěji v zasedačkách, ale využívat můžeme i vedlejší pekařství/kavárnu Chleba Brno.

Nestagnuješ3.png

Dokážeme se (d)ocenit

U nás stagnovat nebudeš, a to ani jako profík, ani jako člověk. Každý z nás má  budget na vzdělávání, a tak se pravidelně účastníme školení, workshopů a kurzů podle vlastního výběru. Kromě zajímavých peněz pak od nás dostaneš stravenkový paušál, kartičku MultiSport, nebo Flexi Pass na volnočasové aktivity.  K narozeninám tě pak kromě oslavy čeká taky osobní mňamka.

Fungujeme dohromady8.png

Umíme se pobavit i navzájem si pomoct

Vždy se vyslyšíme a navzájem se zajímáme o své nápady. Pokud ti přijde, že něco nefunguje, nebo to umíš ještě vylepšit, sem s tím. Daleko bychom nedošli ani bez vzájemného respektu a vstřícného přístupu. Máme se rádi a trávíme spolu čas i mimo práci – pořádáme firemní snídaně a narozeniny, sem tam si dáme turnaj ve fotbálku nebo skočíme na pivo.

Spousta dalších benefitů4.png

Pracovní dobu ti bude každý závidět

Pokud máš vše splněno, tvůj víkend začíná už ve čtvrtek odpoledne! Čtyřdenní pracovní týden u nás není jen sen, ale realita. Pracovní doba je navíc pružná a sám si ji nastavíš podle potřeby. Můžeš se přidat do týmu našich ranních ptáčat v kanclu, nebo jako noční sova pracovat na home officu pozdě večer. Můžeš si vše plánovat tak, aby jsi ty i tvoje rodina byli v pohodě. Výměnou za svobodu ale očekáváme zodpovědnost a profesionalitu.

Jak to vidí naši lidé

Kristýna Mlynářová.jpg

Kristýna Mlynářová

Specialistka na Facebook Ads, guru našeho Instagramu

V IC se mi od začátku líbilo to, že jsem se nikdy necítila jako „ta nová”, i když jsem nová byla. A super parta je tu pořád. Jo a jinak tvořím pro klienty facebookové kampaně a povídám si s chatboty. To je taky super.

Sabina Půčková 2.jpg

Sabina Šmehlíková

Specialistka na Facebook Ads

S In creative to byla láska na první setkání. Už tehdy jsem věděla, že mě může hodně naučit. Spolu s tím, jak každým dnem roste firma, rostu i já. A vděčím za to hlavně svým kolegům.

 
Michal Šíma.jpg

Michal Šíma

Specialista sociálních médií, copywriter

Když jsem se po žurnalistice rozhodoval, co dál dělat, marketing byl jasná volba. Nastoupil jsem do IC jako sockař, ale brzy jsem přičichl k celému copy. A proč sem chodím rád? Moc mě baví ta práce i to, jak mě inspirují všichni parťáci.  

Pracujeme v inspirativním prostředí

Líbí se vám náš Instáč? Pošlete nám do directu svou mailovou adresu a my vám zašleme tuhle kartičku s vlastnoručním podpisem naší grafičky Anity. Člověka, který má na svědomí vizuální podobu našich příspěvků. 
A kdyby vás zajímalo, koho na té kartičce vlastně máte, tak Anitě interně říkáme…
Tak trochu cítíme, že s tou koronakrizí aktuálně ustupuje do pozadí primární funkce sociálních sítí. Tedy to, abyste informovali svou fanouškovskou obec o svém těhotenství. Pojďme se semknout a zabojovat. Přidávejme společně fotky těhotných žen – kamarádek, kolegyň,…
Američtí vědci dokázali, že instagramové příspěvky s citátem mají více lajků. Proto si dovolíme uvést tento příspěvěk citátem: „Sourozenec – tvůj jediný nepřítel, bez kterého nemůžeš žít.“ Mít sourozence je štěstí. Do té doby, než se naučí žalovat a začne vám brát hračky, oblečení, jídlo, pozornost…
Sabča, blízkými osobami (a teď už i celým naším Instagramem) zvaná Sobík, je velmi zásadová žena. Vyhýbá se křiklavým barvám. Proto byla tato maňásková kreace ze sobích ponožek, které dostala pod stromeček, maximum, ke kterému jsme ji mohli bez násilí donutit.

#sob #jsmeincreative #zivotic #brno …
Máme novou kolegyni – Domču. Tohle není ona. Tohle je Jonatán alias Jony, její parťák. Je to über fešák, model, parádník a kjůťoš. Jonatán má 8 měsíců a v šatníku má asi tolik oblečků, jako Paris Hilton. Rád se mazlí a dostává dobroty. Předstírat mrtvolku na povel ještě neumí. Chceme ho mačkat.…
Alf a Týna jsou vítězové posledního ochutnávkového dopoledne. Za své kulinářské počiny (Týna) a odrbání systému (Alf) si od naší HR vysloužili voucher na dobrotu dle vlastního výběru, který se jali uplatnit na cupcake. Od vyslovení přání ke cupcakekové slasti na jazyku to trvalo asi 23 minut.…
Dámy a pánové, představujeme vám tento epický košíček na šití, který je snem každé hospodyňky, vařenky, pečenky a švadlenky. Nejen, že je to dárek praktický, jeho retro designové provedení navíc lahodí i oku. Škoda jen, že tento záviděníhodný počin dostala od Ježíška naše Káťa, která má k šití…
Tento úlovek ze série fotografií „Introspekce do marketérových Vánoc” považujeme za učiněný poklad. Jedná se totiž o zhmotnění pořekadla „Kovářova kobyla chodí bosa.” Jak taky jinak vystihnout to, když pracujete v reklamě a od svého dědy, který je “závislý” na teleshoppingu, dostanete kapesní šicí…
Co dostávají marketéři pod stromeček? Týna ze Školy kočky dostala od Ježíška tuto sběratelskou relikvii v podobě Gwentových karet, ze kterých si u stromečku téměř učurla radostí, a které její kolegové z Facebook Ads ocenili velmi netečně, když je přinesla do práce. To ji hluboce zasáhlo a…

Naše kompetence