Pracuj v In creative

Děláme marketing. Od výkonnostního až po ten obsahový. Staráme se o brand klientů, makáme na PPCčkách, SEO, analytice a obsahu socek nebo webů. Naší hlavní hodnotou je férové jednání. Co řekneme, to platí, a to nejen při komunikaci s klientem, ale taky mezi sebou navzájem. 

 

Společně pracujeme, vzděláváme se, rosteme. A hledáme podobně naladěné lidi, se kterými nám to bude fungovat. Chceš se stát jedním z nás? Mrkni se, na jakých místech potřebujeme doplnit.

 

Budeš náš PPC Teamleader?

Pojď vést náš PPC tým!

Budeš náš projekťák?

Hledá se projekťák!

Tady nás můžeš kontaktovat

Pověz nám, na jaké pozici se u nás vidíš a proč, třeba najdeme společnou řeč. 

Jak to u nás chodí?

mapka_IC.jpg

Sídlíme v centru Brna

Do našich nových moderních kanceláří je to k nám téměř odkudkoli co by kamenem dohodil. Každý máme sice svoje krásné místečko, ale někdy si sedneme i na zahrádku. Anebo kamkoli jinam, home office je u nás samozřejmostí. Kancelářský fotbálek a zábavu s kolegy to ale nevynahradí. Jo, a pejsci jsou vždy vítáni. Meetingy míváme nejčastěji v zasedačkách, ale využívat můžeme i vedlejší pekařství/kavárnu Chleba Brno.

Nestagnuješ3.png

Dokážeme se (d)ocenit

U nás stagnovat nebudeš, a to ani jako profík, ani jako člověk. Každý z nás má  budget na vzdělávání, a tak se pravidelně účastníme školení, workshopů a kurzů podle vlastního výběru. Kromě zajímavých peněz pak od nás dostaneš stravenkový paušál, kartičku MultiSport, nebo Flexi Pass na volnočasové aktivity.  K narozeninám tě pak kromě oslavy čeká taky osobní mňamka.

Fungujeme dohromady8.png

Umíme se pobavit i navzájem si pomoct

Vždy se vyslyšíme a navzájem se zajímáme o své nápady. Pokud ti přijde, že něco nefunguje, nebo to umíš ještě vylepšit, sem s tím. Daleko bychom nedošli ani bez vzájemného respektu a vstřícného přístupu. Máme se rádi a trávíme spolu čas i mimo práci – pořádáme firemní snídaně a narozeniny, sem tam si dáme turnaj ve fotbálku nebo skočíme na pivo.

Spousta dalších benefitů4.png

Pracovní dobu ti bude každý závidět

Pokud máš vše splněno, tvůj víkend začíná už ve čtvrtek odpoledne! Čtyřdenní pracovní týden u nás není jen sen, ale realita. Pracovní doba je navíc pružná a sám si ji nastavíš podle potřeby. Můžeš se přidat do týmu našich ranních ptáčat v kanclu, nebo jako noční sova pracovat na home officu pozdě večer. Můžeš si vše plánovat tak, aby jsi ty i tvoje rodina byli v pohodě. Výměnou za svobodu ale očekáváme zodpovědnost a profesionalitu.

Jak to vidí naši lidé

Kristýna Mlynářová.jpg

Kristýna Mlynářová

Specialistka na Facebook Ads, guru našeho Instagramu

V IC se mi od začátku líbilo to, že jsem se nikdy necítila jako „ta nová”, i když jsem nová byla. A super parta je tu pořád. Jo a jinak tvořím pro klienty facebookové kampaně a povídám si s chatboty. To je taky super.

Sabina Půčková 2.jpg

Sabina Šmehlíková

Specialistka na Facebook Ads

S In creative to byla láska na první setkání. Už tehdy jsem věděla, že mě může hodně naučit. Spolu s tím, jak každým dnem roste firma, rostu i já. A vděčím za to hlavně svým kolegům.

 
Michal Šíma.jpg

Michal Šíma

Specialista sociálních médií, copywriter

Když jsem se po žurnalistice rozhodoval, co dál dělat, marketing byl jasná volba. Nastoupil jsem do IC jako sockař, ale brzy jsem přičichl k celému copy. A proč sem chodím rád? Moc mě baví ta práce i to, jak mě inspirují všichni parťáci.  

Naše kompetence