Pracuj s námi v In creative

Jednoduše řečeno, děláme online marketing. Od toho výkonnostního přes sociální sítě až po obsah webů. Klient je pro nás především partner, se kterým jednáme vždy na rovinu. 

A stejně se chováme i k sobě navzájem. Pomáháme si a společně rosteme. Hledáme podobně naladěné lidi, se kterými nám to bude fungovat. Prohlédni si, koho zrovna hledáme.

Právě dychtíme po těchto lidech

Webový analytik, který rozumí číslům i lidem

Tady nás můžeš kontaktovat

Pověz nám, na jaké pozici se u nás vidíš a proč, třeba najdeme společnou řeč. 

Jak to u nás chodí

mapa

Pracuješ prakticky v centru Brna

Pokud nebydlíš třeba v Medlánkách, máš to v podstatě odkudkoli blízko. A i z těch Medlánek se to dá.

Nestagnuješ3.png

Nestagnuješ

Budeš na sobě pracovat jako profík i jako člověk. Účastníme se školení, workshopů a kurzů. 

Co si o tom myslíš3.png

„Co si o tom myslíš?”

Zajímají nás tvoje nápady. Pokud víš, že něco nefunguje, nebo to umíš ještě vylepšit, sem s tím.

Fungujeme dohromady8.png

Fungujeme dohromady 

Respektujeme se a vycházíme si vstříc. Jinak bychom daleko nedošli. Občas zajdeme na snídani, dáme si turnaj v šipkách nebo skočíme na pivo.

Spousta dalších benefitů4.png

Spousta dalších benefitů

Nemáme dress-code, ani nestojíme v 8 ráno na značkách. Hodit se můžou taky sick days, stravenky, home office nebo pružná pracovní doba.

Jak to vidí naši lidé

Kristýna Mlynářová.jpg

Kristýna Mlynářová

Specialistka na Facebook Ads, guru našeho Instagramu

V IC se mi od začátku líbilo to, že jsem se nikdy necítila jako „ta nová”, i když jsem nová byla. A super parta je tu pořád. Jo a jinak tvořím pro klienty facebookové kampaně a povídám si s chatboty. To je taky super.

Martin Klusoň 2.jpg

Martin Klusoň

Koordinátor obsahu, copywriter

Proč In creative? Díky vysoce inspirativnímu kolektivu, kreativnímu prostředí a vstřícné firemní kultuře mám tu čest každý den tvořit tak precizní texty, jaké bych sám od sebe očekával. A taky je tady teplo a stolní fotbálek.

Sabina Půčková 2.jpg

Sabina Půčková

Projektový manažer

S In creative to byla láska na první setkání. Už tehdy jsem věděla, že mě může hodně naučit. Spolu s tím, jak každým dnem roste firma, rostu i já. A vděčím za to hlavně svým kolegům.

 
Michal Šíma.jpg

Michal Šíma

Specialista sociálních médií, copywriter

Když jsem se po žurnalistice rozhodoval, co dál dělat, marketing byl jasná volba. Nastoupil jsem do IC jako sockař, ale brzy jsem přičichl k celému copy. A proč sem chodím rád? Moc mě baví ta práce i to, jak mě inspirují všichni parťáci.  

Pracujeme v inspirativním prostředí

Káťa, PPC Ranger je brněnská akční pépécé specialistka, kung-fistka, pole danceřka a baciatistka. Pro své zkušenosti hraje Káťa titulní roli v našem týmu adsařů, esklikařů a heurékařů. V kolektivu je známá jednak pro své nádherné dlouhé vlasy, po kterých by za ní princové mohli vyšplhat až na…
Máte rádi pivo, networking, fotbálek, pizzu, šipky, marketing, lidi, kníry nebo Brno? Pokud jste si alespoň na jednu z těchto věcí odpověděli “ano”, tak dondite ve čtvrtek 14. 11. od 18:00 do Těsně vedle na další Marketingový škopek. Protože všechno bude.

#marketingovyskopek #pivojelaska …
Sabča se nám vdala. (Na fotografii je to druhá osoba zleva ve svatebních šatech.) Zaráží vás, že přidáváme fotku ze svatby, která se očividně konala za parného léta, v listopadu? To proto, že jsme čekali na profi fotky od svatební fotografky, abychom dodrželi vizuálně orientovanou podstatu…
Máme mezi sebou čerstvou doktorku. Matematiky. Ale to není obrazově tak zajímavé, jako když z ní uděláme chiruržku. Velké gratulace k titulu patří naší analytičce Vlaďce a díky za objevení kodifikovaného slova “chiruržka” zase směřují do našeho týmu grammar nazis.

#phd #alberteinstein #analytik …
Může se zdát, že Páju mezi sebou máme z toho důvodu, abychom se za ní chodili poňuchňat, když nás něco trápí. Pohled na ni totiž vyvolává stejné reakce, jako když na ulici potkáte třeba štěňátko korgiho. To je taky tak roztomilé, že ho chcete zmáčknout tak mocně, až mu možná omylem ublížíte. Její…
Bylo nám pět! O tom, co se nám povedlo za ty první čtyři roky, se dočtete v našem blogu z loňských narozek. Co ale hodnotíme kladně za ten poslední rok? Ředitelství instagramového profilu In creative vnímá pozitivně změnu naší grafické i jazykové komunikace. Syntéza puzzle feedu a stylu našich…
Biggie. Biggie Smalls. Náš nový maskotíček. V kanclu způsobuje salvy kníkání, huhňání, šišlání, mlaskání, pusinkování a mazlení. Líbí se mu to. Někdy tolik, že se samou radostí počůrá. 
#laska #dogsofinstagram #štěndo #cute #frenchbulldog #jsmeincreative #zivotic #brno #lifeinbrno #onlinemarketing …
Tohle je [pítý] (nedokážeme se shodnout na tom, jak se to vlastně píše, ale vyslovujeme to všichni stejně). Tichý, sympatický kořeň, který na pohovoru odpověděl záporně na klíčovou otázku: “Patří ananas na pizzu?”, a tím si získal naše srdce. Gentlemansky podrží dámě dveře, donese ibalžán do práce,…
Majk je plně oddán věcem, které miluje, a přistupuje k nim s maximálním nasazením. Jeho láska k pivu a práci tedy zapříčinila to, že mezi čtvrtečním Marketingovým škopkem a pátečním pracovním nasazením vznikla asi jen dvouhodinová pauzička. Tu prozíravě probucal v práci. A za to si vysloužil trofej…

Naše kompetence