Web Development Services

SEO = Search Engine Optimization

A teď česky. SEO je velké množství procesů, analýz a činností, které vedou k takové optimalizaci webu, aby na relevantní klíčová slova byl ve vyhledávačích na dobrých pozicích. To ale není vše. Čtěte dál.

On page a off page faktory, linkbuilding, copywriting a hlavně analytika a další specifické činnosti slouží k zajištění co nejlepších výsledků SEO optimalizace. Můžeme pomoci i vašemu webu!

Výsledky vyhledávání

Každý chce být vidět na Googlu a Seznamu. Úplně každý. Jak toho ale dosáhnout? V In creative to víme a rádi vám pomůžeme.

Obsah

Každý web, aby byl dohledatelný vyhledávači, musí mít na svých stránkách texty, podle kterých Google a Seznam weby indexují. Texty musí být relevantní k obsahu webu a dané podstránce a nesmí být duplicitní. Více vám poradí naši specialisté.

Linkbuilding

Každý chce, aby jeho web byl vidět tam, kde jej potenciální zákazníci hledají. Dobře nastaveným linkbuildingem dokážeme vašemu webu přinést lepší návštěvnost přes zpětné odkazy a zlepšit jeho pozici při vyhledávání.

Začínáme analýzou současného stavu. Podíváme se na váš web, na analytické nástroje a zjistíme od vás cíle, které má web/eshop splňovat. Tyto informace od vás pak srovnáme s našimi zjištěními.

Tato zjištění mnohdy vedou k dílčím úpravám na webu, následně pak mohou začít samotné SEO činnosti, jakými jsou tvorba textů, linkbuilding a třeba i A/B testování nejrůznějších variant zobrazení, tlačítek atd. Tyto všechny činnosti pravidelně vyhodnocujeme a konzultujeme s vámi.

35%

Průměrný nárůst návštěvnosti

23%

Snížení bounce rate díky CRO

31%

Zvýšíme dobu strávenou na stránce

28%

Přivedeme návštěvníky na správnou stránku

Není to žádná magie

Jednotlivé vyhledávací algoritmy Googlu a Seznamu se často mění. Pokud si ale vyberete nás, vybrali jste si profesionály ve svém oboru, kteří sledují aktuální dění, trendy a dokážou rychle reagovat na případné změny.

Vše monitorujeme

Veškeré naše činnosti monitorujeme, analyzujeme a vám dáváme vědět informace o přínosech a výsledcích jednotlivých činností. Máte tak stálý přehled o našich aktivitách.

Řekněte nám o svojí firmě

A my vám řekneme, jak vám SEO může pomoci.
Pole označená * jsou povinná