Pay Per Click Management

PPC = Pay Per Click

A tedy reklamy, u kterých je principem platba za každé kliknutí. Tyto reklamy vyjíždějí nad ostatními výsledky vyhledávání u vyhledávačů Seznam a Google a jsou tak nejvíce na očích.

V online světě existují obrovské možnosti, pomocí kterých lze najít potenciálního zákazníka. V rámci PPC kampaní vám můžeme pomoci nejen s tvorbou reklamy ve vyhledávačích Seznam a Google, ale také na Facebooku a Youtube. Všechny tyto reklamní systémy známe jako svoje boty a víme, jak s nimi pracovat a jak přinést co největší užitek z investovaných peněz do reklamy.

Máme mnoho klientů, jejichž projekty vyžadují každodenní optimalizaci a správu kampaní. To nám nedělá žádný problém. Zlepšování návratnosti investic nás baví a stejně tak nás baví sledovat spokojené výrazy klientů.

Jsme Google partnerem pro Google Analytics a Google Adwords. Google je díky námi získaným certifikátům a analýzám naší práce přesvědčený, že kampaně děláme poctivě, efektivně a s výsledky. O tom jsme přesvědčeni i my sami a rádi vám ukážeme, jakým přínosem pro vás můžeme být.

Placené vyhledávání

Principem PPC reklam je být vidět na relevantní klíčová slova. Na ta, která vašemu webu a eshopu přivedou kvalitní návštěvníky a ti na webu udělají to, kvůli čemu jste si ho pořizovali.

PPC Remarketing

Proměňte své cenné "potenciální zákazníky" na "loajální zákazníky". Náš tým profesionálů vám pomůže znovu zapojit uživatele, kteří vyjádřili zájem o vypracování strategie, která bude splňovat všechny vaše požadavky.

PPC na Facebooku

Díky přesnému cílení je možné vytvořit efektivní PPC kampaně i na sociálních sítích. Můžete dokonce zobrazit reklamní sdělení lidem, kteří už někdy v historii navštívili váš web.

Bannerová reklama

Prodáváte pneumatiky? Dokážeme vaše bannery dostat na weby s tématikou automobilů. Zvládneme i výrobu samotných bannerů, takže vám odpadá veškerá práce! 

Videoreklama na Youtube.com

Máte nějaká videa? Například představení produktu, aplikace či jiné služby nebo zboží? Dokážeme vás dostat na Youtube jako reklamní sdělení před video, které si chce uživatel pustit. Možnosti cílení jsou znovu nepřeberné!

 

Řekněte nám o svém projektu

A my vám řekneme, jak vám mohou pomoci PPC reklamy

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte maximální návratnost svých investic.

Pole označená * jsou povinná