Sales konzultant pro e‑shopové řešení VTEX

Rozumíš digitálu a online prodeji a máš povědomí o funkcích, které e-shopy potřebují? Chceš nabízet služby největší e-commerce platformy na světě? Hledáme sales konzultanta, který klientům představí výhody a přínos platformy VTEX pro jejich podnikání. Pokud víš, co VTEX nabízí, máš velké plus. A pokud ne, rádi tě s řešením a jeho možnostmi více seznámíme.

VTEX nabízí komplexní řešení pro B2B i B2C byznys a umožňuje přehlednou správu objednávek, spolupráci s dodavateli i budování marketplace a prodej na něm. Jedná se o nejdynamičtěji rostoucí e-commerce platformu na světě,
které In creative pomáhá se
vstupem na český a slovenský trh. Hledáme teď sales konzultanta se skvělými komunikačními dovednostmi a znalostí e-shopů, který platformu VTEX nabídne v Česku a na Slovensku. Někoho, kdo klientům vysvětlí výhody a přínos řešení VTEX s ohledem na jejich podnikání. Možná jsi to ty!

 

Jak si tě představujeme?

 • Máš zkušenosti s obchodem a přemýšlíš jako konzultant
  Díváš se na projekty komplexně a při práci zúročíš všechny své znalosti, abys klientovi vysvětlil přínos pro jeho e-shop. Zvládneš práci obchodníka se vším, co obnáší, máš po ruce reference, které to dokazují a troufneš si nabízet e-shopové řešení brazilského giganta VTEX?

 • Máš přehled o tom, co e-shopy potřebují
  Víš, jaké funkce a vlastnosti by měla e-shopové řešení nabízet, aby se konverze jen hrnuly? A dokážeš klientům odůvodnit proč je VTEX pro ně tím nejlepším?

 • Umíš výborně komunikovat a reprezentovat
  Budeš zastupovat VTEX v Česku a na Slovensku a zvládneš velkým hráčům na trhu srozumitelně vysvětlit hlavní přínosy pro jejich byznys.

 • Zvládneš fungovat samostatně
  Oslovíš firmy, které by měly zapracovat na svém e-shopu, domluvíš si schůzku a nabídneš jim řešení – VTEX. 

 

Jak budeme spolupracovat?

 • Nejprve tě důkladně zasvětíme do naší obchodní strategie.

 • Budeš komunikovat s klienty, domlouvat si schůzky, hodnotit jejich byznys a podle výsledků pak nabízet řešení VTEX jako to nejlepší pro jejich podnikání.

 • Budeš s klienty vyhodnocovat výsledky a průběh spolupráce a starat se o jejich spokojenost.    

 

Co za to dostaneš?

 • Ohodnocení – peníze, vouchery na volnočasové aktivity, možnost pracovat z domu nebo využít sick days. Kromě fixní mzdy se můžeš těšit i na provizní část.

 • Dobře dostupnou kancelář v centru Brna.

 • Prostor pro sebevzdělávání – sledujeme trendy v oboru a navštěvujeme různá školení nebo konference. A to můžeš i ty.

 • Fajn tým, který si pomáhá, když je potřeba. Jsme sice různorodá parta lidí, táhneme za jeden provaz a vycházíme spolu (nejen v práci). Zahraješ si s námi fotbálek, zajdeš na pivo nebo vyrazíš na výlet? Podívej se, jak to u nás chodí, na Instagram nebo Facebooku.

Nabízíme toho ještě víc, třeba další motivující benefity, o kterých ti rádi řekneme na osobní schůzce. Napiš nám něco o sobě a přesvědč nás, že jsi nový sales konzultant pro e-shopové řešení VTEX.

Zajímá mě tato pozice

Naše kompetence