Záchranka pomáhá už rok. A my pomáháme Záchrance

Dne 25. 5. 2017 Brand

Nejlepší nápady bývají ty nejjednodušší. Mobilní aplikace Záchranka, která vám pomůže jedním stisknutím zavolat záchrannou službu, ohlásí vaši polohu dispečinku nebo vám pohotově poradí s poskytnutím první pomoci, bezpochyby mezi takové nápady patří. Čas kvapí, a tak je tomu už rok, co si ji stáhl první spokojený uživatel.

O úspěchu aplikace Záchranka hovoří 333 000 stažení i první místo v kategorii „přímá pomoc cílové skupině“ v soutěži Microsoft NGO Awards. To nás těší, protože jde o dobrou věc, ale především proto, že jsme také přispěli svým kouskem do mlýna. Vlastně pořádným kusem.

 

zachranka1

Na oslavě prvních narozenin Záchranky jsme samozřejmě nemohli chybět.

Zdroj: In creative

Práce máme nad hlavu...

Svoje know-how jsme použili k tomu, aby se o Záchrance dozvědělo co možná nejvíc lidí pohybujících se na síti. To znamenalo v první řadě důkladnou analýzu a návrh strategie. Digitální marketing není pásová výroba polotovarů, a proto nikdy nenabízíme instantní řešení. Právě naopak. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně: chápeme specifika jeho trhu, rozumíme potřebám stávajících i potenciálních zákazníků a rozvíjíme filozofii jeho brandu. To vše samozřejmě platí i v případě Záchranky.

Nové aktualizace aplikace totiž neustále rozšiřují možnosti jejího využití. My se staráme o to, aby se o nich všichni uživatelé včas dozvěděli. To znamená především podporu vybraných příspěvků na Facebooku pomocí cílených kampaní a tvorbu poutavé grafiky k nim. Grafické řešení jsme poskytli i pro samotnou propagaci instalace aplikace. Pro tu jsme vytvořili dvě verze sezónních bannerů – letní a zimní.

 

… ale přijmeme každou novou výzvu

Momentálně dohlížíme také na kampaně Záchranky na Googlu a věříme, že tato aplikace bude pomáhat i v dalším roce svého působení. Zároveň ale všem jejím uživatelům přejeme, aby se jim i jejich okolí všechny nehody vyhnuly, a tuto aplikaci tak nemuseli nikdy použít.

Máte také vlastní projekt nebo e-shop a chcete být vidět v digitálním světě? Ozvěte se nám. Vymyslíme vám řešení šité na míru, a pomůžeme vám tak zazářit na síti.

 

zachranka2

Takto vypadá námi vytvořený facebookový banner pro letní sezónu…

zachranka3

… a takto pro zimní.

David Ripel

ZPĚT NA VÝPIS BLOGU chci nezávaznou konzultaci

Naše kompetence