Záchranka pomáhá už rok. A my pomáháme Záchrance

Dne 25. 5. 2017

Nejlepší nápady bývají ty nejjednodušší. Mobilní aplikace Záchranka, která vám pomůže jedním stisknutím zavolat záchrannou službu, ohlásí vaši polohu dispečinku nebo vám pohotově poradí s poskytnutím první pomoci, bezpochyby mezi takové nápady patří. Čas kvapí, a tak je tomu už rok, co si ji stáhl první spokojený uživatel.

O úspěchu aplikace Záchranka hovoří 333 000 stažení i první místo v kategorii „přímá pomoc cílové skupině“ v soutěži Microsoft NGO Awards. To nás těší, protože jde o dobrou věc, ale především proto, že jsme také přispěli svým kouskem do mlýna. Vlastně pořádným kusem.

 

zachranka1

Na oslavě prvních narozenin Záchranky jsme samozřejmě nemohli chybět.

Zdroj: In creative

Práce máme nad hlavu...

Svoje know-how jsme použili k tomu, aby se o Záchrance dozvědělo co možná nejvíc lidí pohybujících se na síti. To znamenalo v první řadě důkladnou analýzu a návrh strategie. Digitální marketing není pásová výroba polotovarů, a proto nikdy nenabízíme instantní řešení. Právě naopak. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně: chápeme specifika jeho trhu, rozumíme potřebám stávajících i potenciálních zákazníků a rozvíjíme filozofii jeho brandu. To vše samozřejmě platí i v případě Záchranky.

Nové aktualizace aplikace totiž neustále rozšiřují možnosti jejího využití. My se staráme o to, aby se o nich všichni uživatelé včas dozvěděli. To znamená především podporu vybraných příspěvků na Facebooku pomocí cílených kampaní a tvorbu poutavé grafiky k nim. Grafické řešení jsme poskytli i pro samotnou propagaci instalace aplikace. Pro tu jsme vytvořili dvě verze sezónních bannerů – letní a zimní.

 

… ale přijmeme každou novou výzvu

Momentálně dohlížíme také na kampaně Záchranky na Googlu a věříme, že tato aplikace bude pomáhat i v dalším roce svého působení. Zároveň ale všem jejím uživatelům přejeme, aby se jim i jejich okolí všechny nehody vyhnuly, a tuto aplikaci tak nemuseli nikdy použít.

Máte také vlastní projekt nebo e-shop a chcete být vidět v digitálním světě? Ozvěte se nám. Vymyslíme vám řešení šité na míru, a pomůžeme vám tak zazářit na síti.

 

zachranka2

Takto vypadá námi vytvořený facebookový banner pro letní sezónu…

zachranka3

… a takto pro zimní.

David Ripel

ZPĚT NA VÝPIS BLOGU chci nezávaznou konzultaci

Naše kompetence