Účast In creative na veletrhu Digijobs

Dne 22. 9. 2016 Život v IC

Ve čtvrtek 15. září jsme navštívili matičku Prahu a veletrh Digijobs, který se zde v tento den konal. Jak už název napovídá, jednalo se o veletrh práce v online marketingu, který se konal prvním rokem. Máme zkušenost, že první ročníky různých akcí bývají často nevyladěné a bývají na nich patrné organizační nedostatky, ovšem jinak tomu bylo u Digijobsu. Organizace byla zvládnutá na jedničku a od začátku do konce bylo cítit, že pořadatelé perfektně vědí, co dělají. Náladu a klima celé akce umocnil také výběr místa. Veletrh se konal v industriálních prostorách Radlické Kulturní Sportovny na Smíchově, z jejíchž zdí doslova prýštila osobitá atmosféra.

 

účast In creativu na veletrhu Digijobs.jpg

Velmi nás potěšil také velký zájem návštěvníků o práci v online marketingu a celkově v IT. Dorazila sem především sorta mladých lidí v posledních ročních nebo těsně po škole, kteří mají chuť a zájem pracovat a také pro to něco aktivně dělají. Za cca 5 hodin jsme nasbírali kontakty na spoustu příjemných lidí s vcelku konkrétní představou o jejich budoucí práci, což nás příjemně překvapilo.

 

veletrh_Digijobs.jpg

Příjemným zpestřením programu byly také přednášky Josefa Kadlece o budování profesní vizitky na LinkedInu a Jindřicha Fáborského o tipech na vzdělávání se v online marketingu. Trošku nás mrzí, že jsme nezůstali i na afterparty, nicméně nás čekala dlouhá cesta zpět do Brna a chtěli jsme také dostatečně nasbírat síly na následující pracovní den. Tak snad někdy příště!

 

Veronika Ftačníková 

ZPĚT NA VÝPIS BLOGU chci nezávaznou konzultaci

Naše kompetence