Rok 2016 v In creative s odstupem

Dne 4. 4. 2017 Život v IC

Online prostředí se rozvíjí neuvěřitelně rychle. V In creative se o tom přesvědčujeme na vlastní kůži doslova denně. Možnosti, jak oslovit ty správné zákazníky, jsou stále větší, přesnější a dokonalejší. Na začátku roku 2016 jsme se rozhodli oslovit co nejvíce potenciálních obchodních partnerů, abychom jim všechny čerstvé novinky ukázali a nabídli jim naši odbornou péči. A jak se nám to daří?

Máme za sebou stovky jednání po celé ČR s množstvím výletů do sousedního Slovenska a Rakouska. Celkem 40 z oslovených firem se stalo našimi klienty. Tuto skutečnost považujeme za velký úspěch, ale zároveň díky tomu cítíme velkou zodpovědnost vůči všem našim klientům, kterým spravujeme jejich online nástroje.

 

O zkušenosti se dělíme s vámi

Spektrum našich klientů je stále pestřejší, což s sebou nese také plnění různorodých cílů a rozmanitou práci s cílovými skupinami u nás i v zahraničí. Dopředu nás posouvá mimo jiné také spousta školení a workshopů, které pravidelně absolvujeme. Ani v roce 2017 v tom nehodláme polevit.

Jsme také velmi rádi, že jsme množství agentur i jednotlivců inspirovali obsahem našeho blogu, který čtenáře pravidelně zásobuje zajímavými novinkami a praktickými radami do života na internetu. I v této činnosti budeme i nadále pokračovat a přinášet vám tipy a pozorování ze světa online marketingu.

 

Co nás čeká a nemine v roce 2017

Rok 2017 je pro In creative zlomový z pohledu celkového růstu firmy a jejího záběru. Naše portfolio nám už teď umožňuje velmi komplexní pokrytí potřeb různých klientů na vysoké úrovni a jeho rozpětí budeme v nejbližších měsících ještě rozšiřovat. Chystáme také přesun do nových kanceláří s téměř dvojnásobnou kapacitou oproti současnému stavu.

Ještě intenzivněji nyní pracujeme na vlastních inovacích, které jednak významně urychlují naši práci, ale také umožňují rozsáhlejší nabídku služeb a větší efekt, který můžeme našim klientům přinést. Připravujeme i vlastní online nástroje. A první z nich spustíme už velmi brzy. Máte se na co těšit!

 

Jakub Horáček

ZPĚT NA VÝPIS BLOGU chci nezávaznou konzultaci

Naše kompetence