In creative získalo licenci Google Street View Trusted Agency!

Dne 1. 6. 2016 Život v IC Byznys

O čem je řeč?

Jistě znáte Google Street View - tato služba skýtá možnost projít si váš oblíbený park, prohlédnout si předem ulici, kterou budete druhý den hledat, nebo virtuálně navštívit showroom prodejce vozů, do kterého si za týden půjdete vybírat své nové auto. Poslední z možností, tedy nafocení interiéru firmy, by ještě před nedávnem bylo pojmenováno jako Google Business View, ale nyní již obě kategorie (Street a Business) spadají pod jednotný název Google Street View.

 

Jsme důvěryhodní

In creative je špičkou v oboru právě ve focení firem (dříve Google Business View). Zvládneme nafotit například jakoukoli prodejnu, statek, showroom, hotel, restauraci, wellness zařízení a to zdaleka není konečný výpis všeho, co jsme kdy pro naše klienty fotili. A právě v tomto oboru jsme před nedávnem získali prestižní certifikaci Google Street View Trusted Agency, pro jehož dosažení jsme museli splnit přísná kvalitativní kritéria.

 

Jak se taková virtuální prohlídka vlastně tvoří?

Chvílemi je to téměř alchymie! Všechna focení, která Google schválí, musí splňovat jistá přísně daná specifika. Nestačí tedy přijet na místo, nafotit, nahrát do počítače a poslat ke schválení. Příkladem jednoho z požadavků je například nutnost v každé virtuální prohlídce obsáhnout minimálně 5 virtuálních bodů. Ty jsou tvořeny sférickými fotografiemi, které zabírají celých 360º x 180º a v celém rozsahu se na nich nesmí objevit žádné rušivé vlivy. Než tyto virtuální body vytvoříme, potýkáme se s hlídáním roviny, nastavením ostrosti, vyvážením barev a spoustou dalších parametrů, ale nastavení techniky je často méně náročné než rozpravy s hosty fotografovaných podniků. Dotaz “To točíte do televize?” slýcháme téměř vždy. Jakmile vysvětlíme, že se jedná o focení pro Google, chce být každý hlavní hvězdou našich fotek. Na ulici nás naopak baví zpomalující auta, která fotoaparát na stativu považují za radar.

 

Důvěryhodný není jen tak někdo

Třešničkou na dortu je fakt, že v České republice a na Slovensku s označením Google Street View Trusted Agency operují pouze 3 další agentury. Jsme ovšem mezi jedinými dvěma agenturami, které se v České republice a na Slovensku mohou pyšnit kombinací statusů "Google Street View Trusted Agency" a "Google Partner". A co že to znamená být partnerem Googlu? To se můžete dozvědět v článku na téma Co vám může přinést spolupráce s Google partnerem, který již dříve napsal náš specialista na weby Pavel.

 

Závěrem

Na našem novém webu www.ukazsvojifirmu.cz si můžete prohlédnout realizace z projektu Google Street View Trusted. Líbí se vám? Neváhejte a nechejte nás ukázat světu i vaši firmu. Chcete-li spolupracovat s agenturou, která nabízí široké portfolio služeb Google, nyní již s oficiálním potvrzením kvality námi odvedené práce, kontaktujte nás, budeme rádi!

 

Zdeněk Králík

Veronika Ftačníková

ZPĚT NA VÝPIS BLOGU chci nezávaznou konzultaci

Naše kompetence