Kariéra

 

Jsi kreativní a máš zkušenosti s marketingem? Umíš tvrdě pracovat? Pak čti dál! Možná právě pro tebe máme zajímavou a tvůrčí práci. 

Hledáme motivované lidi, kteří se nebojí výzev. Srdcaře zapálené pro svou věc. Nabízíme práci v úspěšném týmu, který pracuje na celoevropských projektech. Můžeš u nás získat hodnotné know-how a posunout svou kariéru o notný kus dál.

Spektrum našich činností se neustále rozrůstá, takže pravidelně rozšiřujeme i kolektiv našich specialistů. Mrkni se na seznam aktuálních pozic níže. Třeba se tam právě objevila práce jako dělaná právě pro tebe!

Aktuální pracovní nabídky

Hledáme budoucí hvězdu online marketingu – talentovanou asistentku/asistenta

Online marketing ti něco říká a ráda/rád bys v tomto odvětví našla/našel práci? Pak čti dál, možná hledáme právě tebe!

Co tě naučíme:

Postupem času se od pomocníka s jednoduššími věcmi budeš stávat zkušenějším a zkušenějším a bude přicházet více odpovědnosti.

Dostaneš se k nejrůznějším online nástrojům a pokud budeš šikovná/ý, můžeš přispívat k tvorbě strategií u klientů nebo třeba vymýšlet, jak zlepšit naše služby klientům. Ale zpět na začátek. Naučíme tě hlavně orientovat se ve vodách online marketingu, budeš pomáhat s různými výzvami a těšíme se, že nám pomůžeš s neustálým přívalem nových klientů.

Jak poznáme, že jsi vhodný kandidát

Překážky lehce překonáváš, ultrarychle se učíš novým věcem a umíš se zapálit do všeho, za co neseš odpovědnost.

Jsi aspoň trochu puntičkář, máš tah na bránu a 100% nasazení. Schopnost samostatně uvažovat je také něco, co se bude hodit. O vysoké míře zodpovědnosti se snad nemusíme moc rozepisovat.

Není nutné mít žádné praktické zkušenosti, jen je potřeba, abys to s online marketingem myslela/myslel vážně.

Co s tebou máme v plánu

Nehledáme jen stážistu na 3 měsíce. Hledáme budoucího kolegu do 20členného týmu specialistů, kterého v průběhu stáže naučíme maximum a po stáži přejdeme na placenou spolupráci. Tedy v ideálním případě spokojenosti obou stran.

Jsi to právě ty?

Pokud tě nabídka zaujala, ozvi se na veronika.ftacnikova@increative.cz a třeba právě tobě tak začne to největší dobrodružství v životě!

Hledáme grafika

Pestré portfolio našich klientů se neustále rozrůstá, takže hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pozici grafika. Pokud tě baví online marketing, umíš tvrdě pracovat a rád/a bys svými schopnostmi přispěl/a ke zviditelnění zajímavých firem a projektů na webu, čti dál!

 

Jsi náš člověk, pokud:

● jsi jako doma v Adobe Creative Suite a máš v malíku nástroje jako Photoshop, Illustrator a InDesign

● umíš pracovat s vektorovou grafikou

● máš hlavu plnou svěžích tvůrčích nápadů

● umíš svou kreativitu propojit s potřebami klienta

● umíš pracovat efektivně a zodpovědně

 

Co ti nabízíme my:

● práci pro důležité klienty s mezinárodní působností

● stálý přísun různorodé grafické práce od jednoduchých bannerových formátů až po grafiku webů, e-booků nebo návrhy log

● načerpáš spoustu neocenitelného know-how

● můžeš u nás nastartovat svou kariéru i osobní růst

● zažiješ spoustu zábavy ve 20členném týmu marketingových specialistů

 

Zaujala tě naše nabídka? Napiš nám ještě dnes. Na adresu veronika.ftacnikova@increative.cz pošli svoje CV a motivační dopis s důvody, proč myslíš, že jsi ten pravý grafik pro nás. Těšíme se na tvou zprávu!