Web Development Services

Google Street View

Pro vaši prodejnu, hotel, restauraci nebo jakoukoli jinou provozovnu dokážeme vytvořit virtuální prohlídku napojenou na Google mapy, a to v Česku i na Slovensku. Potenciální klienti si tak mohou prohlédnout interiér vašeho podniku dříve, než jej navštíví.

 

Tvoříme nejvíce Google Business Views v celé ČR! Spolupracujte s profesionály! 

Uvítejte zákazníky dříve, než k vám přijdou

Víte, že mnozí zákazníci dělají své nákupní rozhodnutí na internetu a do kamenné prodejny jdou mnohdy už najisto? Proč jim práci neulehčit? Nechejte je projít si váš obchod z pohodlí domova díky Google Business View.

Využití prohlídky na sociálních sítích

Virtuální prohlídku, kterou pro vás zpracujeme, umístíme také na vaše sociální sítě - například na Facebook. Všichni fanoušci budou moci už na Facebooku vidět, jak vaše provozovna vypadá. 

Vše za vás nastavíme

Nemusíte se o nic starat. Fotograf vaši provozovnu nafotí, technik ji pak ve speciálním software upraví a umístí do Google map. Do 14 dnů od vyfocení si můžete projít svoji provozovnu na Googlu!

Virtuální prohlídku umístíme i na web

Díky moderním technologiím jsme vám schopni pomoci s umístěním virtuální prohlídky na váš web. V záložce kontakty či přímo na titulní straně pak každý může projít vaši prodejnu z pohodlí domova.

Google Business View

Máme pro vás menší kvíz... Na kolika virtuálních prohlídkách už lidé z In creative pracovali? Na dvaceti? Dvou stech? Nebo dokonce dvou tisících? Věřte nebo ne, cé je správně. Zkušeností tedy máme na rozdávání. Takže nemusíte pochybovat, že by to vaší provozovně neslušelo. 

Řekněte nám o svojí firmě 

A my vám řekneme, jak vám virtuální prohlídka může pomoci.  

Pole označená * jsou povinná