Účast In creative na veletrhu Digijobs

Ve čtvrtek 15. září jsme navštívili matičku Prahu a veletrh Digijobs, který se zde v tento den konal. Jak už název napovídá, jednalo se o veletrh práce v online marketingu, který se konal prvním rokem. Máme zkušenost, že první ročníky různých akcí bývají často nevyladěné a bývají na nich patrné organizační nedostatky, ovšem jinak tomu bylo u Digijobsu. Organizace byla zvládnutá na jedničku a od začátku do konce bylo cítit, že pořadatelé perfektně vědí, co dělají. Náladu a klima celé akce umocnil také výběr místa. Veletrh se konal v industriálních prostorách Radlické Kulturní Sportovny na Smíchově, z jejíchž zdí doslova prýštila osobitá atmosféra.

 

Digijobs Digijobs

Velmi nás potěšil také velký zájem návštěvníků o práci v online marketingu a celkově v IT. Dorazila sem především sorta mladých lidí v posledních ročních nebo těsně po škole, kteří mají chuť a zájem pracovat a také pro to něco aktivně dělají. Za cca 5 hodin jsme nasbírali kontakty na spoustu příjemných lidí s vcelku konkrétní představou o jejich budoucí práci, což nás příjemně překvapilo.

Digijobs

Příjemným zpestřením programu byly také přednášky Josefa Kadlece o budování profesní vizitky na LinkedInu a Jindřicha Fáborského o tipech na vzdělávání se v online marketingu. Trošku nás mrzí, že jsme nezůstali i na afterparty, nicméně nás čekala dlouhá cesta zpět do Brna a chtěli jsme také dostatečně nasbírat síly na následující pracovní den. Tak snad někdy příště!

 

Veronika

Asistentka ředitele marketingu

  Proč píšeme tento blog

  Rádi  se dělíme o dění v In creative a také o své znalosti a zkušenosti. A toto místo je pro to jako stvořené.

  Poslat poptávku

  V tomto blogu najdete mnoho zajímavých informací. Mnohdy však nemusí přesně odpovědět na vaše dotazy. Proto pokud máte nějaké dotazy nebo si chcete objednat nějakou službu od nás, neváhejte se na nás obrátit.

  Další zajímavé příspěvky

  Podívat se na všechny