Web Design Services

Buďte na sociálních sítích!

Facebook, Twitter, Instagram... To vše jsou nové trendy a my vám s nimi pomůžeme.

Podíváme se na to z gruntu

Pomůžeme vám s analýzou využití vašeho Facebooku a řekneme, zdali pro vás mají význam placené kampaně a v jaké míře. Plán vám pak můžeme pomoci zrealizovat.

Facebook umí být velmi silným nástrojem pro budování značky, šíření povědomí o vašich produktech nebo i pro samotný prodej přes internet. Nevěříte? Rádi vás přesvědčíme! 

Effective Web Development Solutions

Výkonnostní kampaně

S Facebookem umíme pracovat do nejmenšího detailu, sledujeme trendy a vše testujeme na vlastních projektech. Dokážeme vám tak pomoci i v případě, kdy máte striktní požadavky na návratnost, konverznost, ROI a další statistiky.

Remarketing je silný nástroj

V kamenné prodejně zákazníky pozdravíte a zeptáte se, zdali potřebují pomoc. S návštěvníky vašeho webu je nutné pracovat úplně stejně. Jedním z nástrojů, díky kterým s nimi můžete komunikovat, je remarketing na Facebooku. Lidem, kteří navštívili váš web, umíme ukázat argumenty, proč by u vás měli nakoupit. 

O vaše kampaně se staráme

Vaše kampaně na Facebooku optimalizujeme na denní bázi. Nestane se tak, že by se o ně celý měsíc nikdo nezajímal a ony ztratily výkonnost. Díky tomu se statistiky vylepšují každý měsíc a efekt spolupráce se zvyšuje!

Effective Web Development Solutions

Díky využívání analytických nástrojů jsme schopní lehce poznat, odkud na váš web návštěvníci chodí, jak se na webu chovají a zdali nakupují. Je možné tak identifikovat míru přínosu jednotlivých zdrojů návštěvnosti. Facebook může být velmi přínosným zdrojem hlavně díky možnostem velmi konkrétního cílení dle věku, lokality, zálib, preferencí, rodinného stavu a mnoha dalších parametrů. My toho umíme využít ve váš prospěch.

68

facebookových analýz

26

marketingových analýz

23

webů na klíč

tisíce

splněných cílů

tisíce

emailů měsíčně

45

konzultací

Naše facebookové reference