Rok 2016 v In creative s odstupem

Online prostředí se rozvíjí neuvěřitelně rychle. V In creative se o tom přesvědčujeme na vlastní kůži doslova denně. Možnosti, jak oslovit ty správné zákazníky, jsou stále větší, přesnější a dokonalejší. Na začátku roku 2016 jsme se rozhodli oslovit co nejvíce potenciálních obchodních partnerů, abychom jim všechny čerstvé novinky ukázali a nabídli jim naši odbornou péči. A jak se nám to daří?

Máme za sebou stovky jednání po celé ČR s množstvím výletů do sousedního Slovenska a Rakouska. Celkem 40 z oslovených firem se stalo našimi klienty. Tuto skutečnost považujeme za velký úspěch, ale zároveň díky tomu cítíme velkou zodpovědnost vůči všem našim klientům, kterým spravujeme jejich online nástroje.

 

O zkušenosti se dělíme s vámi

Spektrum našich klientů je stále pestřejší, což s sebou nese také plnění různorodých cílů a rozmanitou práci s cílovými skupinami u nás i v zahraničí. Dopředu nás posouvá mimo jiné také spousta školení a workshopů, které pravidelně absolvujeme. Ani v roce 2017 v tom nehodláme polevit.

Jsme také velmi rádi, že jsme množství agentur i jednotlivců inspirovali obsahem našeho blogu, který čtenáře pravidelně zásobuje zajímavými novinkami a praktickými radami do života na internetu. I v této činnosti budeme i nadále pokračovat a přinášet vám tipy a pozorování ze světa online marketingu.

 

Co nás čeká a nemine v roce 2017

Rok 2017 je pro In creative zlomový z pohledu celkového růstu firmy a jejího záběru. Naše portfolio nám už teď umožňuje velmi komplexní pokrytí potřeb různých klientů na vysoké úrovni a jeho rozpětí budeme v nejbližších měsících ještě rozšiřovat. Chystáme také přesun do nových kanceláří s téměř dvojnásobnou kapacitou oproti současnému stavu.

Ještě intenzivněji nyní pracujeme na vlastních inovacích, které jednak významně urychlují naši práci, ale také umožňují rozsáhlejší nabídku služeb a větší efekt, který můžeme našim klientům přinést. Připravujeme i vlastní online nástroje. A první z nich spustíme už velmi brzy. Máte se na co těšit!

 

Jakub

Obchodní ředitel

  Proč píšeme tento blog

  Rádi  se dělíme o dění v In creative a také o své znalosti a zkušenosti. A toto místo je pro to jako stvořené.

  Poslat poptávku

  V tomto blogu najdete mnoho zajímavých informací. Mnohdy však nemusí přesně odpovědět na vaše dotazy. Proto pokud máte nějaké dotazy nebo si chcete objednat nějakou službu od nás, neváhejte se na nás obrátit.

  Další zajímavé příspěvky

  Podívat se na všechny