Naše reference

Spokojení zákazníci jsou hlavním ukazatelem toho, že jdeme správnou cestou. Podívejte se, kterým firmám pomáháme ukázat se online.

 

Snímek-obrazovky-2015-08-03-v-14.23.15.pngautopalace_brno-01.pngmcdonaldSnímek-obrazovky-2017-04-07-v-14.32.27.png

Klienti nás doporučují

McDonalds.png

Eva Šimáková

HR Supervisor McDonald's ČR spol. s r.o.

In creative nás naučilo, že i náborové kampaně jde dělat výkonnostně. S využitím cílení na sociálních sítích se tak z našich náborových kampaní stala měřitelná a výkonnostní aktivita. Největší radost mám z toho, jak komplexně In creative uvažuje.

 
 
KitchenAid.png

Tomáš Vymazal

Za oficiálního distributora KitchenAid ® pro ČR a SR

S In creative spolupracujeme teprve krátce, ale i přesto se nám spolupráce na kompletním zaštítění našeho online marketingu jeví jako přínosná. Vše, co je z jejich strany prezentováno, je vždy splněno bez jediné vady. Z mého pohledu je to perfektní partner, který drží slovo.

wachal

Petra Kurková

Marketingové oddělení VW Wachal a. s.

In creative pro nás vykonává marketingovou činnost od roku 2017. Musíme vyzdvihnout hlavně komunikaci – In creative spolupracuje na profesionální úrovni, plní veškerá zadání včas, s maximální kvalitou a velkou kreativitou. Tato kooperace je pro nás velkým přínosem.

azpneu

Michaela Tajovská

Marketingové oddělení AZ Pneu CZ

S In creative spolupracujeme více než tři roky a od začátku do teď se jejich profesionalita a vysoké pracovní nasazení nezměnilo. Umí najít skuliny a nedostatky a obratem je nahradí účinným řešením. Po důkladném vlastním rozboru zjistíte, že se vyplatí mít je po svém boku.

roben

Magdalena Tvrdoňová

Zástupce pro Röben Česká republika

In creative jsme loni oslovili ohledně online reklamy pro zviditelnění značky. A máme od té doby hodně práce.  :-)

 

Staňte se také spokojeným klientem In creative

Je to jednoduché. Domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Probereme na ní vaše plány, potřeby i problémy a ukážeme vám, co všechno pro vás můžeme v online prostoru udělat. 

Naše kompetence