Naše reference

Spokojení zákazníci jsou hlavním ukazatelem toho, že jdeme správnou cestou. Podívejte se, kterým firmám pomáháme ukázat se online.

 

Google Partner.pngmergado_partner_bronz (1) (1).pngSnímek-obrazovky-2015-08-03-v-14.23.15.pngBakof s textom.pngBC logo verze 2.pngCustomer Hero_logo_Kreslicí plátno 1.pngDipro logo 1000x1000.pngSnímek-obrazovky-2017-04-07-v-14.32.27.pnghuskyInternorm.pngIzomat.pngLogo JAF.pngJonal Logo.pngLogo KBC.pngKitchenAid.pnglomax-logoMcDonalds.pngLogo OHLAOHLA.pngProbinex.pngLogo-RHKBRNO.png1317307470_logoroeben-rgb.jpgSPEDOS logo.pnglogo_spea_2.pngSSI Schäffer.pngWurth_logo_logotype.png

Klienti nás doporučují

McDonalds.png

Eva Šimáková

HR Supervisor McDonald's ČR spol. s r.o.

In creative nás naučilo, že i náborové kampaně jde dělat výkonnostně. S využitím cílení na sociálních sítích se tak z našich náborových kampaní stala měřitelná a výkonnostní aktivita. Největší radost mám z toho, jak komplexně In creative uvažuje.

 
 
KitchenAid.png

Tomáš Vymazal

Za oficiálního distributora KitchenAid ® pro ČR a SR

In creative je skvěle pracující firma, která funguje jako dobře namazaný stroj. Srší různými moderními nápady, které reflektují aktuální denní na poli on-line marketingu. Jde o dobře sehraný tým lidí, kteří se o naši společnost a značku KitchenAid, kterou jsme distributory pro Český a Slovenský trh, starají bezvadně. Jejich velmi aktivní přístup je pro nás velmi přínosný a jejich práce nám přináší ovoce. Jsem rád, že mohu být na palubě s takovouto společností a především s lidmi, kteří jsou nalazeni na stejnou vlnu emocí, myšlení a v tom co dělají vidí smysl. Jsem otevřený jejich nápadům, radám, připomínkám a zatím jsem byl jen příjemně překvapen. Těším se na jejich další kreativní nápady, výtvory a především spolupráci v roce 2021.

wachal

Petra Kurková

Marketingové oddělení VW Wachal a. s.

In creative pro nás vykonává marketingovou činnost od roku 2017. Musíme vyzdvihnout hlavně komunikaci – In creative spolupracuje na profesionální úrovni, plní veškerá zadání včas, s maximální kvalitou a velkou kreativitou. Tato kooperace je pro nás velkým přínosem.

azpneu

Michaela Tajovská

Marketingové oddělení AZ Pneu CZ

S In creative spolupracujeme více než 6 let a od začátku do teď se jejich profesionalita a vysoké pracovní nasazení nezměnilo. Umí najít skuliny a nedostatky a obratem je nahradí účinným řešením. Po důkladném vlastním rozboru zjistíte, že se vyplatí mít je po svém boku.

roben

Magdalena Tvrdoňová

Zástupce pro Röben Česká republika

In creative jsme loni oslovili ohledně online reklamy pro zviditelnění značky. A máme od té doby hodně práce.  :-)

 
Internorm.png

Ing. František Svoboda

Manažer prodeje Internorm

Již několik let spolupracujeme s firmou In creative a jsme velice spokojeni. Oceňujeme především profesionalitu, pružnost a individuální přístup k našim potřebám a plánům.

logo-cz (4).png

Petr Alferi

Brand Manager Husky

S agenturou In creative jsme nejprve začali spolupracovat na propagaci obsahu našich  sociálních sítí. Po nějakém čase a vzájemném poznání jsme spolupráci rozšířili i na další oblasti online marketingu. Na jejich přístupu oceňuji především komplexnost pohledu na celý marketingový mix, množství nápadů a podnětů, způsoby vyhodnocení a profesionalitu. Pozitivně hodnotím také nastavený způsob komunikace a kooperaci s dalšími subjekty, které se na daných agendách podílejí.

Staňte se také spokojeným klientem In creative

Je to jednoduché. Domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Probereme na ní vaše plány, potřeby i problémy a ukážeme vám, co všechno pro vás můžeme v online prostoru udělat. 

Naše kompetence