Online marketing, cimbálovka a sabrage. Co se vlastně dělo na Kraví Hoře?

S našimi klienty se vidíme vždy rádi, a to nejen na obchodních či organizačních schůzkách, ale i při neformálních příležitostech. A ve čtvrtek 18. 10. v Hotelu Kraví Hora to nebylo jen tak ledajaké setkání. Mezi projížďkou na kolech a závěrečnou show sabrage jsme toho stihli opravdu dost. Přečtěte si o tom více.

Začali jsme na kolech

Znáte Bořetice? Je to krásný kus světa. Proto jsme využili i hezkého počasí a vyrazili s našimi partnery na cyklovýlet po okolních rozhlednách a vinicích. Jsme rádi, že se k nám několik klientů přidalo a celou sportovní část jsme si tak mohli pořádně užít.

Cyklovýlet s In creative

Jak jinak zahájit krásný den než projížďkou po okolí malebných Bořetic.

Jaké jsou novinky v online marketingu?

To našim klientům prozradil obchodní ředitel Jakub. Víte například, že 68 % lidí v prvních 15 minutách po probuzení vždy vezme do ruky mobilní telefon? I taková jsou data, se kterými v In creative pracujeme při návrzích a tvorbě reklamních kampaní. Klienti se také dozvěděli, co bude ovlivňovat výsledky ve vyhledávání v roce 2019, jakou roli hraje kvalita obsahu na webu a jak se vyvíjejí sociální sítě.

Jakub Horáček, obchodní ředitel In creative

Obchodní ředitel Jakub prozradil, jaké trendy ovládnou online marketing v příštích letech.

Procesně-produktový manažer Aleš se poté zaměřil na marketingové nešvary. Poté ukázal, jak přistupujeme ke komplexní marketingové strategii, jak budujeme dlouhodobé vztahy se zákazníky a jak přistupujeme k plánování online kampaní.

Michal, marketingový ředitel In creative

Marketingový ředitel Michal ukázal, co se nám dlouhodobě daří.

 

Co se nám daří?

Praktické výsledky a jasná čísla. O to se opřel při své prezentaci náš marketingový ředitel Michal. Online marketing u našich dlouhodobých klientů, jako jsou například AZ Pneu nebo Originální tonery.cz, totiž opravdu šlape.

A na čem jsme začali dělat poměrně nedávno? To Michal odprezentoval spolu s HR manažerkou společnosti McDonald’s, která si vybrala In creative pro tvorbu náborových kampaní. Společně všem ukázali výsledky úspěšné zářijové kampaně cílené na nábor zaměstnanců prostřednictvím sociálních sítí.

Sabrage a In creative

Kurz umění sabrage byl pořádná show.

A na závěr zábava

A kde jinde zakončit tak pohodový den než ve sklípku přímo v areálu hotelu Kraví Hora. S klienty jsme poseděli, užili si degustaci vína, výbornou cimbálovku a neuvěřitelnou show sabrage.

Všem klientům děkujeme za účast a těšíme se na další spolupráci. Pokud však teprve přemýšlíte o tom, že byste svůj online marketing posunuli dál, neváhejte se nám ozvat, rádi vám ukážeme, jak vám můžeme pomoci.

Proč píšeme tento blog

Rádi  se dělíme o dění v In creative a také o své znalosti a zkušenosti. A toto místo je pro to jako stvořené.

Poslat poptávku

V tomto blogu najdete mnoho zajímavých informací. Mnohdy však nemusí přesně odpovědět na vaše dotazy. Proto pokud máte nějaké dotazy nebo si chcete objednat nějakou službu od nás, neváhejte se na nás obrátit.

Další zajímavé příspěvky

Podívat se na všechny