Kariéra

Jsi kreativní a máš zkušenosti s marketingem? Umíš tvrdě pracovat? Pak čti dál! Možná právě pro tebe máme zajímavou a tvůrčí práci. 

Hledáme motivované lidi, kteří se nebojí výzev. Srdcaře zapálené pro svou věc. Nabízíme práci v úspěšném týmu, který pracuje na celoevropských projektech. Můžeš u nás získat hodnotné know-how a posunout svou kariéru o notný kus dál.

Spektrum našich činností se neustále rozrůstá, takže pravidelně rozšiřujeme i kolektiv našich specialistů. Mrkni se na seznam aktuálních pozic níže. Třeba se tam právě objevila práce jako dělaná právě pro tebe!

Posila týmu projektových manažerů

Vidíš se v projektovém řízení a zajímá tě prostředí online marketingu? Hledáme šikovného člověka, který má zápal a vůli stát se součástí našeho projekťáckého týmu a časem se třeba vypracovat na projektového manažera.

Jsme In creative

A děláme online marketing. Od toho výkonnostního přes sociální sítě až po obsah webů. Jsme certifikovaným partnerem Google a rádi se pochlubíme klienty jako NOTINO, BMW, Rolls Royce, iSetos – Apple Premium Reseller nebo třeba aplikace Záchranka.

Nemáme dress-code, ani všichni nestojíme v 8 ráno na značkách. To ale neznamená, že tvrdě nemakáme. Máme stabilní klienty, poladěné produktové portfolio i procesy.

Koho hledáme?

 • Potřebujeme člověka, který se nebojí komunikovat, je systematik, ve věcech má stoprocentní pořádek a informace umí předat vždy srozumitelně.
 • Nepředpokládáme ohromující zkušenosti ani špičkové schopnosti. Co ale očekáváme, je motivace, odhodlání a vytrvalost.
 • Již od začátku na tobě přistanou velice důležité úkoly, je proto potřeba, abys k práci přistupoval/a zodpovědně a aby se na tebe projekťáci mohli za každých okolností spolehnout.
 • Když jde do tuhého a přijde stresová situace, což se může stát, nezačneš panikařit. Vše řešíš s klidnou hlavou (protože my taky).
 • V ideálním případě jsi studoval/a marketing, případně máš o naší branži alespoň základní povědomí. Do zbytku tě rádi zasvětíme.
 • Potřebujeme vědět, že máš pracovní návyky. Takže bys měl/a mít nějakou pracovní zkušenost. Klidně i s prodáváním párků v rohlíku.
 • Ideální bude, pokud si na nás najdeš čas 30 - 40 hodin týdně.

Co za to?

 • Jedná se o práci na DPP, na hodinovce se domluvíme.
 • Budeš pomáhat projekťákům s prací na našich klientech a pokud budeš šikovný/á, brzy dostaneš na starost i své první klienty.
 • Budeš se pořád učit něco nového. Očekáváme od tebe zápal a chuť na sobě pracovat, rádi tě v sebevzdělávání podpoříme.
 • V práci budeš trávit čas s fajn kolegyněmi a kolegy, kteří ti se vším poradí a občas si s tebou zahrají fotbálek v našem play roomu.

Podívej se, jak to u nás chodí na našem Instagramu, Facebooku nebo blogu. Myslíš, že mezi nás zapadneš? Pošli nám CV a pár slov o sobě, rádi se s tebou domluvíme na setkání.

 

ZAJÍMÁ MĚ TATO NABÍDKA

Pole označená * jsou povinná