Konzultant, který nabídne to nejlepší

Chceme nabízet našim klientům to nejlepší – ať už se jedná o naše služby v oblasti marketingu, tak výběru toho správného e-shopové řešení od našich partnerských agentur. Máš přehled, co nabízí jaké platformy, pro jaký byznys se hodí a dokážeš vybrat tu nejlepší pro nového klienta a přesvědčit ho, proč je to ta pravá volba? Pak se staň naším novým sales konzultantem a reprezentantem e-shopových řešení! A kdo jsme my?

Jsme In creative

A děláme online marketing. Od toho výkonnostního přes sociální sítě až po obsah webů. Jsme certifikovaným partnerem Google a rádi se pochlubíme klienty jako KitchenAid, Internorm nebo gigant mezi e-shopy s pneumatikami – AZ Pneu.

Nemáme dress-code, ani všichni nestojíme v 8 ráno na značkách. To ale neznamená, že tvrdě nemakáme. Máme stabilní klienty, poladěné produktové portfolio i procesy. Práce nás baví, proto (nebo spíš protože?) se v ní neustále zlepšujeme a vzděláváme.

 

Jak si tě představujeme?

 • Přemýšlíš jako konzultant a máš zkušenosti s obchodem
  Díváš se na projekty komplexně, máš zkušenosti s marketingem a k tomu obchodní zkušenosti a perfektní komunikační schopnosti?

 • Máš přehled o nabídce e-shopových řešení
  Znáš existující e-shopové platformy a máš přehled o jejich silných i slabých stránkách. Když hledá klient nové řešení, poradíš mu to nejlepší s ohledem na jeho podnikání.

 • Umíš výborně komunikovat a reprezentovat
  Budeš první, s kým se klient potká. Musíš proto perfektně vysvětlit, jak mu pomůžeme a u toho udělat dobrý dojem. Zároveň budeš ve styku i se stávajícími klienty, kterým budeš pomáhat s rozvojem podnikání.

 • Zvládneš fungovat samostatně
  Dokážeš najít firmy, které by mohly na své digitální prezentaci zapracovat,  oslovíš je a domluvíš si schůzku. Naši specialisté ti budou k ruce při tvorbě konkrétních nabídek.

 

Co za to od nás dostaneš?

 • Ohodnocení – peníze, vouchery na volnočasové aktivity, možnost pracovat z domu nebo využít sick days. Kromě fixní mzdy se můžeš těšit i na provizi.

 • Dobře dostupnou kancelář v centru Brna.

 • Prostor pro sebevzdělávání – sledujeme nejnovější trendy a pravidelně vyrážíme na různá školení nebo konference. A to můžeš i ty.

 • Možnost ovlivnit směřování In creative – fungování firmy bude vždycky takové, jaké si ho uděláme. Ty k tomu přispěješ nejen při uzavírání nových spoluprací, ale uvítáme všechny návrhy na zlepšení. Ať už se to bude týkat pracovních procesů nebo vybavení kanceláří.

 • Fajn tým. Najdeš u nás milovníky bojových sportů, četby komiksů i hudby. A i když jsme různorodá parta lidí, táhneme za jeden provaz a vycházíme spolu, i když zrovna nejde o práci. Zahraješ si s námi fotbálek, zajdeš na pivo nebo vyrazíš na výlet? Podívej se, jak to u nás chodí, na Instagram nebo Facebooku.

 

Jak budeme spolupracovat?

 • Nejprve tě důkladně zasvětíme do naší obchodní strategie.
 • Budeš komunikovat s novými i stávajícími klienty, domlouvat si schůzky a nabízet jim nejlepší e-shopové řešení.
 • Budeš s klienty vyhodnocovat výsledky a průběh spolupráce a starat se o jejich spokojenost.   

Nabízíme toho ještě víc, třeba další motivující benefity, o kterých ti rádi řekneme na osobní schůzce. Napiš nám něco o sobě a přesvědč nás, že jsi náš nový sales konzultant e-shopových řešení.

 

Zajímá mě tato pozice

Naše kompetence