Kariéra

Jsi kreativní a máš zkušenosti s marketingem? Umíš tvrdě pracovat? Pak čti dál! Možná právě pro tebe máme zajímavou a tvůrčí práci. 

Hledáme motivované lidi, kteří se nebojí výzev. Srdcaře zapálené pro svou věc. Nabízíme práci v úspěšném týmu, který pracuje na celoevropských projektech. Můžeš u nás získat hodnotné know-how a posunout svou kariéru o notný kus dál.

Spektrum našich činností se neustále rozrůstá, takže pravidelně rozšiřujeme i kolektiv našich specialistů. Mrkni se na seznam aktuálních pozic níže. Třeba se tam právě objevila práce jako dělaná právě pro tebe!

Profík na Facebook Ads, který chce dělat kampaně pořádně

Umíš dělat kampaně na Facebooku, chceš je dělat pořádně a na plný úvazek? Pojď pracovat k nám. Dáme ti volnost, zodpovědnost i možnost růstu.

Jsme In creative

A děláme online marketing. Od toho výkonnostního přes sociální sítě až po obsah webů. Jsme certifikovaným partnerem Google a rádi se pochlubíme klienty jako NOTINO, BMW, Rolls Royce, iSetos – Apple Premium Reseller nebo třeba aplikace Záchranka.

Nemáme dress-code, ani všichni nestojíme v 8 ráno na značkách. To ale neznamená, že tvrdě nemakáme. Máme stabilní klienty, poladěné produktové portfolio i procesy. Práce nás baví, proto (nebo spíš protože?) se v ní neustále zlepšujeme a vzděláváme.

Koho hledáme?

  • Pár facebookových PPC kampaní i A/B testování už máš za sebou, v GA si zvládneš najít potřebná data a vyhodnocování (včetně reportování) kampaní ti nedělá problém.
  • Dokážeš hledat příčiny a souvislosti, interpretovat data a nacházet řešení. Prostě ti to myslí analyticky.
  • Zvládáš spolupracovat s kolegy ve svém oddělení, ale i s grafiky, copywritery nebo projekťáky.
  • Umíš česky. A to tak, že píšeš skoro bez chyb.

Proč pracovat u nás?

  • Sedíme skoro v centru Brna, takže se do naší kanceláře snadno dostaneš autem i MHD.
  • Budeš pracovat na HPP, ale od kdy do kdy budeš v kanceláři bude jen na tobě. Občas budeš taky mít možnost pracovat z domu a když se ráno nebudeš cítit fit, vybereš si sick day.
  • Budeš růst. Vzdělávání je pro nás zásadní, takže budeš navštěvovat kurzy, školení a konference. Stejně tak uvítáme jakékoliv nápady na zlepšení z tvé strany. Vždycky je totiž co zlepšovat.
  • Jsme mladá, ale zároveň stabilní firma. Peníze dostaneš každý měsíc včas a k tomu i stravenky nebo poukázky na různé volnočasové aktivity (FlexiPass, MultiSport).
  • Ve firmě spolu vycházíme při práci i po ní. Pravidelně pořádáme společné snídaně a občas si v kanclu dáme fotbálkový turnaj. Nejsme ale žádná sekta, takže budeme plně respektovat tvůj volný čas. Jestli chceš vidět, jak vypadá každodenní život u nás ve firmě, mrkni na náš Facebook, Instagram nebo blog.

Dočetl/a jsi až sem? Pošli nám CV, napiš pár slov o sobě a klidně přihoď i ukázku projektů, na kterých jsi pracoval/a. Pokud budeme mít pocit, že by spolupráce měla pro obě strany smysl, ozveme se ti a doladíme detaily.

ZAJÍMÁ MĚ TATO NABÍDKA

Pole označená * jsou povinná