Kariéra

Jsi kreativní a máš zkušenosti s marketingem? Umíš tvrdě pracovat? Pak čti dál! Možná právě pro tebe máme zajímavou a tvůrčí práci. 

Hledáme motivované lidi, kteří se nebojí výzev. Srdcaře zapálené pro svou věc. Nabízíme práci v úspěšném týmu, který pracuje na celoevropských projektech. Můžeš u nás získat hodnotné know-how a posunout svou kariéru o notný kus dál.

Spektrum našich činností se neustále rozrůstá, takže pravidelně rozšiřujeme i kolektiv našich specialistů. Mrkni se na seznam aktuálních pozic níže. Třeba se tam právě objevila práce jako dělaná právě pro tebe!

Hledá se vypsaná ruka

Která svými texty bude ukazovat naše klienty online v tom pravém světle. Copywriter/ka se zkušeností a s touhou posunout se v psaní na další level. Zaručujeme pestrá témata, rozmanité formáty a celostní marketingovou medicínu.

Náš copywriter David nám za chvíli zmizí v Německu, a jeho židle tak zůstane volná. Chceš si na ni sednout? Na full-time?

Jsme In creative

A děláme online marketing. Od toho výkonnostního až po ten obsahový. U každého klienta tudíž jdeme pořádně do hloubky, abychom pro něj z rozlehlých planin internetu vytáhli maximum. Kombinujeme, propojujeme, ladíme. Jinak by nás to ani nebavilo. Máš to taky tak? Tak to je už napůl ruka v rukávu.

Koho přesně hledáme

Nějakou dobu už obsah tvoříš. Je jedno, jestli v agentuře, jako markeťák, nebo na vlastní pěst. Důležité pro nás je, že třeba víš, jaký je rozdíl mezi psaním blogu, tiskové zprávy a přistávací stránky. Zvládáš základy SEO, víš, co je linkbuilding a umíš napsat titulek a popisek. A pokud se vyznáš v CMS, jako je třeba Wordpress, máš herní výhodu. ;-)

No a teď ještě nějaké soft-skills:

 • Zajímá tě kontext a umíš se zeptat. Chápeš význam komunikační a obsahové strategie a víš, že nemá smysl sekat texty jako na běžícím páse.
 • Baví tě práce v týmu. A chápeš, že když ti někdo říká, abys to napsal/a jinak, bavíte se o textu a klientovi. Ne o tobě.
 • Poradíš si. I v situaci, která není ideální. Umíš si říct o podklady a zvládneš psát i o věcech, ve kterých nejsi zrovna kovaný/á.

Co budeš dělat

 • Psát. Čekají tu na tebe blogy, weby, přistávačky, ale i tiskovky, případovky nebo newslettery. Pak jsou tu ještě nějaké inzeráty, infografiky…
 • Plánovat. Spoluvytvářet obsahovou strategii a redakční plán.
 • Spolupracovat. S grafiky, dalšími copywritery a projekťáky.
 • Školit. Klienty a další specialisty. Až se zapracuješ, nebo až přijde ten pravý čas.

A když ti to fakt půjde, můžeš časem třeba řídit celou obsahovou sekci. Záleží jen na tobě.

Co za to?

 • Pestrou a komplexní práci na zajímavých klientech. Na plný úvazek.
 • Růst. Budeš na sobě moct pracovat jako profík i jako člověk. Účastníme se školení, workshopů a kurzů.
 • Jsme blízko. Máme kancelář v centru Brna.
 • Otevřenost. Zajímají nás tvoje nápady. Vítáme čerstvé tipy, jak zlepšit naše služby, způsob práce nebo pracovní prostředí.
 • Rovné vztahy. Máme se rádi i jako lidi. Jinak to nejde. Občas spolu zajdeme na snídani, dáme si turnaj ve stolním fotbálku nebo skočíme na pivo.

No a pak tu máme praktická lákadla, jako jsou sick days, stravenky, home office nebo pružná pracovní doba. Napadl tě nějaký jiný benefit, který bys využil/a? Klidně ho navrhni.

Novinky o naší práci najdeš na našem blogu. Na dění u nás v In creative neformálně můžeš kouknout na Facebooku a na Instagramu.

Dává ti naše představa smysl? Pošli nám svoje CV, pár slov o sobě a ukázku toho nejlepšího, co jsi zatím napsal/a. Když to klapne, sejdeme se osobně a probereme co a jak.

 

ZAJÍMÁ MĚ TATO NABÍDKA

Pole označená * jsou povinná