Kariéra

Jsi kreativní a máš zkušenosti s marketingem? Umíš tvrdě pracovat? Pak čti dál! Možná právě pro tebe máme zajímavou a tvůrčí práci. 

Hledáme motivované lidi, kteří se nebojí výzev. Srdcaře zapálené pro svou věc. Nabízíme práci v úspěšném týmu, který pracuje na celoevropských projektech. Můžeš u nás získat hodnotné know-how a posunout svou kariéru o notný kus dál.

Spektrum našich činností se neustále rozrůstá, takže pravidelně rozšiřujeme i kolektiv našich specialistů. Mrkni se na seznam aktuálních pozic níže. Třeba se tam právě objevila práce jako dělaná právě pro tebe!

Manažer/ka firemního zázemí

Firmy většinou hledají “back-office managera”. To je ale na nás moc hranaté. My potřebujeme, aby se nám dobře pracovalo. Pokud tě baví administrativa, zodpovědnost je tvoje druhé jméno a zajímáš se o online marketing… Na nic nečekej a ozvi se, máme pro tebe práci.

Naším denním chlebem jsou sociální sítě, výkonností marketing, weby a e-shopy. Jsme certifikovaným partnerem Google a můžeme se pochlubit klienty jako jsou BMW, Rolls Royce, iSetos – Apple Premium Reseller, aplikace Záchranka a další známé značky.

Jak to u nás chodí

Nenajdeš u nás žádný předepsaný dress-code, ani v 8:00 všichni nestojíme na značkách. To ale neznamená, že tvrdě nemakáme. Jinak jsme ale parta milých a kreativních lidí, kteří si práci rádi zpříjemní třeba turnajem ve stolním fotbálku nebo šipkách.

Prohlédni si náš kariérní web nebo třeba novinky na blogu. Na dění u nás v In creative neformálně můžeš mrknout na Facebooku a na Instagramu.

Co můžeš očekávat?

Budeš mít možnost se podílet na práci v digitální agentuře a poznat, jak to funguje ve světě online marketingu. Kromě finanční odměny tě čeká velký vhled do fungování práce specialistů. Tvojí hlavní zodpovědností bude:

 • Zajistit hladký chod naší recepce
  Tvým úkolem bude uvítat návštěvy a postarat se o to, aby se u nás cítily dobře. Budeš se starat také o to, abychom měli dost kávy, tonerů nebo papírů v tiskárně.
 • Starost o celkové fungování kanceláří
  Od dohledu na úklidovou službu až po občasné pokárání kolegů kvůli nepořádku či skladování krabiček od jídla v kuchyňce.
 • Správa a evidence vybavení
  Budeš mít pod palcem náš “technický park” (počítače, mobily, klíče – to vše musí mít svého majitele i své místo).
 • Úzká spolupráce s HR
  Budeš připravovat teambuildingy a další firemní akce.
 • Pomáhat kreativnímu týmu
  Při plnění kreativních či organizačních bojových úkolů. Není jich málo.

Pokud se později budeš chtít specializovat na nějaký marketingový obor, není to problém. Šanci u nás dostane každý, koho baví pracovat.

Jak poznáme, že jsi vhodný kandidát?

Budeme od tebe očekávat, že se rychle zapracuješ a staneš se přínosem pro celý tým. Poznáš to podle toho, že:

 • Umíš překonávat překážky
  Rychle se učíš novým věcem a umíš se nadchnout do všeho, za co neseš odpovědnost.
 • Jsi alespoň trochu puntičkář
  Rád/a věci dotahuješ do konce a při práci používáš selský rozum.
 • Předchozí zkušenost s administrativou je vítaná
  Důležitější je ale nadšení pro věc. Do všeho tě rádi zasvětíme.


Už se u nás vidíš?

Máš dotazy nebo se chceš o nás dozvědět více? Napiš nám a stav se na kafe. Rádi s tebou probereme možnost spolupráce. Už se na tebe těšíme!

 

ZAJÍMÁ MĚ TATO NABÍDKA

Pole označená * jsou povinná