Budujte svou značku na Facebooku!

Facebook umí být velmi silným nástrojem pro propagaci značky, šíření povědomí o vašich produktech i pro samotný prodej přes internet. Nevěříte? Rádi vás přesvědčíme!

Baví a prodává

Umí výborně prodávat a je ideálním nástrojem pro to, abyste světu ukázali, kdo jste a proč jste lepší než ostatní.

Autenticky zpracovaný příběh vaší značky, který na Facebooku postupně odhalíte, promění vaše návštěvníky ve fanoušky a zákazníky.

Je univerzální

Reklamu na Facebooku je možné snadno synchronizovat s dalšími online nástroji či třeba s kampaněmi v TV.

Díky maximální efektivitě je však nesrovnatelně výhodnější a levnější než tradiční média.

Přesně míří, přesně měří

Na Facebooku umíme vaše zákazníky zaměřit přesně podle věku, lokality, zálib, rodinného stavu a mnoha dalších parametrů.

Veškeré kroky a investice, které na Facebooku uděláte, dokážeme přesně změřit. Spoustu aspektů pak můžeme měnit a aktualizovat. Práce je tak velmi efektivní.

Co pro vás můžeme udělat?

1. Podíváme se na to z gruntu

Analyzujeme veškeré aspekty vašeho současného využití Facebooku. Potřebujete přilákat nové návštěvníky na váš nový web? Pustili jste se do kampaní, ale točíte se v bludném kruhu? Zjistíme proč. Objednejte si nezávaznou konzultaci.

2. Vybereme nástroje, ukážeme cesty

Pomůžeme vám určit přesné cíle vaší prezentace na Facebooku. Navrhneme vám jasnou strategii a vybereme ty nejvhodnější nástroje, které ke zvoleným cílům povedou.

3. Pustíme se do toho

Vytvoříme vám obsah přesně na míru a připravíme efektivní placené kampaně. S Facebookem umíme pracovat s chirurgickou přesností, sledujeme veškeré trendy a vše podrobně testujeme. Dokážeme vám tak pomoci i v případě, že máte striktní požadavky na návratnost, konverznost, ROI a další statistiky.

4. Svezeme vás na křídlech remarketingu

V kamenné prodejně zákazníky pozdravíte a zeptáte se, zdali potřebují pomoc. S návštěvníky vašeho webu je nutné pracovat úplně stejně. Jedním z takových nástrojů je remarketing na Facebooku. Lidem, kteří navštívili váš web, umíme ukázat argumenty, proč by u vás měli nakoupit.

5. O váš Facebook se staráme. Neustále

Celou vaši prezentaci včetně kampaní optimalizujeme na denní bázi. Nemůže se stát, že by váš profil neodpovídal nejnovějším trendům nebo že by kampaně ztratily výkonnost. Statistiky se tak každý měsíc vylepšují a efekt spolupráce se zvyšuje!

Naučíme vás v tom chodit

Marketing na Facebooku se vám daří, ale cítíte, že by se vám hodilo pár dalších tipů, jak to celé ještě vylepšit? Není problém, rádi vás všechno naučíme. Připravíme pro vás workshop zaměřený právě na ty oblasti, ve kterých potřebujete zabrat. Ozvěte se!

 

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Pole označená * jsou povinná