Kariéra

Zajímáš se o online marketing a chceš nakouknout pod pokličku práce v digitální agentuře? Pečlivost a zodpovědnost je tvé druhé jméno?

Protože máme pořád dost práce a rychle rosteme, hledáme šikovného brigádníka či brigádnici, který by se u nás staral o to, aby u nás vše fungovalo po provozní stránce, zkrátka aby se nám dobře pracovalo :)

U nás nenajdeš žádný předepsaný dress-code, v 8:00 všichni nestojíme v řadě na značkách. Jsme parta milých a kreativních lidí, kteří si práci rádi zpříjemní třeba turnajem ve stolním fotbálku :)

Věnujeme se nejen klientům, ale pracujeme i na velmi zajímavých vlastních interních projektech, se kterými přišel někdo z týmu.

Back office manager (brigáda)

Co tě u nás čeká?

Budeš mít možnost se podílet na práci v digitální agentuře a poznat, jak to chodí ve světě online marketingu. Tvojí hlavní zodpovědností bude zajistit hladký chod naší recepce, budeš se starat také o to, abychom měli dost kávy i papírů v tiskárně :) Případně budeš k ruce kolegům při plnění různých kreativních či méně kreativních “bojových úkolů” :)

Kromě finanční odměny tě čeká velký vhled do fungování práce specialistů.

Pokud budeš šikovná/ý, rádi Tě do naší práce zapojíme více do hloubky :)

My naopak budeme očekávat od Tebe, že se rychle zapracuješ a staneš se přínosem pro náš tým.

Jak poznáme, že jsi vhodný kandidát?

Překážky lehce překonáváš, rychle se učíš novým věcem a umíš se zapálit do všeho, za co neseš odpovědnost. Jsi alespoň trochu puntičkář, rád/a věci dotahuješ do konce a k práci používáš selský rozum :)

Máš dost času na práci u nás, ideálně 35 - 40 hodin týdně.

Uvítáme praktické zkušenosti s online marketingem, důležitější pro nás ale je, abys to s online marketingem myslel/a vážně.

Máš dotazy nebo se chceš o nás dozvědět více? Napiš nám, rádi s tebou probereme možnost spolupráce. Už se na tebe těšíme!

ZAJÍMÁ MĚ TATO NABÍDKA

Pole označená * jsou povinná