Kariéra

Jsi kreativní a máš zkušenosti s marketingem? Umíš tvrdě pracovat? Pak čti dál! Možná právě pro tebe máme zajímavou a tvůrčí práci. 

Hledáme motivované lidi, kteří se nebojí výzev. Srdcaře zapálené pro svou věc. Nabízíme práci v úspěšném týmu, který pracuje na celoevropských projektech. Můžeš u nás získat hodnotné know-how a posunout svou kariéru o notný kus dál.

Spektrum našich činností se neustále rozrůstá, takže pravidelně rozšiřujeme i kolektiv našich specialistů. Mrkni se na seznam aktuálních pozic níže. Třeba se tam právě objevila práce jako dělaná právě pro tebe!

Končíš školu nebo jsi těsně po studiu? Prostředí online marketingu je ti blízké a chceš se stát profíkem. Nehledáš práci, kde budeš vařit kafe, ale chceš být plnohodnotným členem týmu. Trefili jsme se?

POJĎ K NÁM NA STÁŽ!

Protože máme pořád dost práce a rychle rosteme, hledáme talentovaného srdcaře, který se u nás bude moci vypracovat na profíka a to v té oblasti online marketingu, která mu bude blízká.

U nás nenajdeš žádný předepsaný dress-code, v 8:00 všichni nestojíme v řadě před píchačkami. Jsme parta milých a kreativních lidí, kteří si práci rádi zpříjemní třeba turnajem ve stolním fotbálku :)

Jak poznáme, že jsi vhodný kandidát?

Překážky lehce překonáváš, ultrarychle se učíš novým věcem a umíš se zapálit do všeho, za co neseš odpovědnost.

Jsi alespoň trochu puntičkář, máš tah na bránu a 100% nasazení. Schopnost samostatně uvažovat je také něco, co se bude hodit. O vysoké míře zodpovědnosti se snad nemusíme moc rozepisovat.

Uvítáme praktické zkušenosti s online marketingem, důležitější pro nás ale je, abys to s online marketingem myslel/a vážně.

Už se u nás vidíš? :)

Pokud jsi do toho zapálený/á stejně jako my a myslíš, že nám máš co nabídnout, ozvi se! Napiš, proč bys do toho s námi chtěl/a jít.

ZAJÍMÁ MĚ TATO NABÍDKA

Pole označená * jsou povinná