Kariéra

Zajímáš se o online marketing a chceš nakouknout pod pokličku práce v digitální agentuře?

Protože máme pořád dost práce a rychle rosteme, hledáme šikovného stážistu, který by s námi táhl za jeden provaz.

U nás nenajdeš žádný předepsaný dress-code, v 8:00 všichni nestojíme v řadě na značkách. Jsme parta milých a kreativních lidí, kteří si práci rádi zpříjemní třeba turnajem ve stolním fotbálku :)

Věnujeme se nejen klientům, ale pracujeme i na velmi zajímavých vlastních interních projektech, se kterými přišel někdo z týmu.

Co tě u nás na stáži čeká?

Jsi systematický/á, zodpovědný/á a máš výborné organizační schopnosti? 

Tvojí hlavní zodpovědností u nás bude zajistit hladký chod naší recepce a být k ruce kolegům při plnění různých kreativních či méně kreativních “bojových úkolů” :) Získáš komplexní pohled na fungování agentury.

My naopak budeme očekávat od tebe, že se rychle zapracuješ, nasaješ našeho týmového ducha a staneš se přínosem pro náš tým.

Jak poznáme, že jsi vhodný kandidát?

Překážky lehce překonáváš, rychle se učíš novým věcem a umíš se zapálit do všeho, za co neseš odpovědnost. Jsi alespoň trochu puntičkář, rád/a věci dotahuješ do konce a k práci používáš selský rozum :)

Máš dost času na práci u nás, ideálně 35 - 40 hodin týdně.

Stáž trvá standardně 3 měsíce, pokud budeš ale šikovný/á, rádi se s tebou domluvíme na prodloužení stáže.

Uvítáme praktické zkušenosti s online marketingem, důležitější pro nás ale je, abys to s online marketingem myslel/a vážně.

 

Máš dotazy nebo se chceš o nás dozvědět více? Napiš nám, rádi s tebou probereme možnost spolupráce. Už se na tebe těšíme!

ZAJÍMÁ MĚ TATO NABÍDKA

Pole označená * jsou povinná