Kariéra

Jsi kreativní a máš zkušenosti s marketingem? Umíš tvrdě pracovat? Pak čti dál! Možná právě pro tebe máme zajímavou a tvůrčí práci. 

Hledáme motivované lidi, kteří se nebojí výzev. Srdcaře zapálené pro svou věc. Nabízíme práci v úspěšném týmu, který pracuje na celoevropských projektech. Můžeš u nás získat hodnotné know-how a posunout svou kariéru o notný kus dál.

Spektrum našich činností se neustále rozrůstá, takže pravidelně rozšiřujeme i kolektiv našich specialistů. Mrkni se na seznam aktuálních pozic níže. Třeba se tam právě objevila práce jako dělaná právě pro tebe!

Staň se projekťákem a proměň svůj potenciál ve zkušenosti

Svět je plný lidí s potenciálem. Lidí, kteří ho dokážou naplnit, už je ale o poznání méně. Máš pocit, že ti pracovní život protéká mezi prsty, stagnuješ a nudíš se? Zkus něco nového a přidej se k nám. Žádný projektový manažer z nebe nespadl. U nás se jím ale můžeš stát.

 

Jsme In creative

A děláme online marketing. Od toho výkonnostního přes sociální sítě až po obsah webů. Jsme certifikovaným partnerem Google a rádi se pochlubíme klienty jako NOTINO, BMW, Rolls Royce, iSetos – Apple Premium Reseller nebo třeba aplikace Záchranka.

Nemáme dress-code, ani všichni nestojíme v 8 ráno na značkách. To ale neznamená, že tvrdě nemakáme. Máme stabilní klienty, poladěné produktové portfolio i procesy. Práce nás baví, proto (nebo spíš protože?) se v ní neustále zlepšujeme a vzděláváme.

 

Co od tebe očekáváme?

 • Zkušenosti v marketingu. Možná děláš PPC kampaně, ale už potřebuješ změnu a místo věčného zírání do grafů v GA bys radši trávil/a víc času mezi lidmi.
 • Závislost na splněných úkolech. S každou fajfkou v diáři ti spadne kámen ze srdce. Povinnosti před sebou nehrneš jako bagr, ale systematicky je řešíš.
 • Vidíš věci v širších souvislostech. Chápeš, co obnáší práce specialistů (nakonec – už jsi tu práci dělal/a). Proto víš, co od nich můžeš očekávat a máš zdravou dávku empatie k ostatním členům týmu. Na druhé straně ale rozumíš i potřebám klienta a obojí dokážeš vyvážit.
 • Řešíš problémy, ne prkotiny. Máš dostatek sebevědomí na to, abys uznal/a chybu a nemusel/a být za každou cenu nejlepší, nejchytřejší a nejúžasnější. Ceníme si profíků a šikovných lidí, ne samozvaných mistrů světa.
 • Komunikuješ. Viděl/a jsi už někdy projektového manažera–stydlína? My taky ne.

 

Co tě čeká?

 • Zaučení. Nehodíme tě rovnou do vody. Úkoly ti budeme přidělovat postupně s tím, jak se budeš zapracovávat.
 • Pozvolna se pak dostaneš k vedení projektů a koordinaci marketingových specialistů od PPC přes video a grafiku až po content a copy.
 • To bude obnášet i komunikaci s klienty. Budeš s nimi řešit jejich stížnosti, ale taky prezentovat naše úspěchy. Budeš tvořit nervovou soustavu firmy propojující klienty, obchodníky a marketingové specialisty. Proto potřebujeme, aby na tebe byl maximální spoleh.

 

Proč pracovat u nás?

 • Peníze. Nasazení pro zodpovědnou práci umíme ohodnotit. Krom toho u nás dostaneš stravenky nebo možnost občas využít home office a sick days.
 • Chápeme, že práce není všechno. Work/life balance nebereme jako prázdnou frázi. Pružná pracovní doba ti umožní být pánem tvého času.
 • Sídlíme v dobře dostupných kancelářích v centru Brna. Takže se nebudeš muset nikam trmácet.
 • Evoluce. Permanentně se vzděláváme, zkoušíme nové postupy a kdokoliv může přijít s nápadem na zlepšení chodu firmy. Ať už se to týká značky kávy v kávovaru, zaměstnaneckých benefitů nebo nových produktů pro klienty.
 • Jsme mladá, ale stabilní firma. Ani zkostnanělý korporát, ani spolek autistických startupistů.
 • Čas od času si od práce odpočneme a společně posnídáme, zahrajeme fotbálek nebo zajdeme na jedno.

Na jakých konferencích, školeních nebo teambuildingových akcích jsme byli za poslední půlrok? Jak vypadá všední provoz u nás v kanclu? Mrkni na náš blog, Facebook nebo Instagram.

Máš chuť udělat krok dál a vzít věci do svých rukou? Napiš nám, kvůli čemu tě tato pracovní pozice láká. Pokud se naše představy protnou, dáme ti vědět a budeme se těšit na osobní setkání.

 

ZAJÍMÁ MĚ TATO NABÍDKA

Pole označená * jsou povinná