Kariéra

Jsi kreativní a máš zkušenosti s marketingem? Umíš tvrdě pracovat? Pak čti dál! Možná právě pro tebe máme zajímavou a tvůrčí práci. 

Hledáme motivované lidi, kteří se nebojí výzev. Srdcaře zapálené pro svou věc. Nabízíme práci v úspěšném týmu, který pracuje na celoevropských projektech. Můžeš u nás získat hodnotné know-how a posunout svou kariéru o notný kus dál.

Spektrum našich činností se neustále rozrůstá, takže pravidelně rozšiřujeme i kolektiv našich specialistů. Mrkni se na seznam aktuálních pozic níže. Třeba se tam právě objevila práce jako dělaná právě pro tebe!

Facebook Ads brigáda – skoč do onlinu rovnýma nohama

Zajímá tě digitální marketing, ale zatím jsi neměl/a příležitost se mu pořádně věnovat? Pojď ho dělat k nám. Hledáme někoho, kdo se rychle naučí tvořit kampaně na Facebooku a doplní tak náš tým FB Ads specialistů.

Jsme In creative

A děláme online marketing. Od toho výkonnostního přes sociální sítě až po obsah webů. Jsme certifikovaným partnerem Google a rádi se pochlubíme klienty jako NOTINO, BMW, Rolls Royce, iSetos – Apple Premium Reseller nebo třeba aplikace Záchranka.

Nemáme dress-code, ani všichni nestojíme v 8 ráno na značkách. To ale neznamená, že tvrdě nemakáme. Máme stabilní klienty, poladěné produktové portfolio i procesy. Práce nás baví, proto (nebo spíš protože?) se v ní neustále zlepšujeme a vzděláváme.

Koho hledáme?

  • Tato pozice je koncipovaná jako brigáda, proto nepředpokládáme ohromující zkušenosti ani špičkové schopnosti. Co ale očekáváme, je motivace, odhodlání a vytrvalost. Chceme v kanclu člověka, který ví, co chce. Žádného roztěkaného mileniála.
  • V ideálním případě jsi marketing přímo studoval/a, případně máš o naší branži aspoň základní povědomí. To znamená, že třeba zvládneš vlastními slovy vysvětlit, co je to konverze, A/B testování nebo CTR.
  • Potřebujeme vědět, že nejsi flákač. Takže bys měl/a mít nějakou pracovní zkušenost. Klidně i s prodáváním párků v rohlíku, taháním balíků na poště nebo obsluhou v kavárně. Počítá se cokoliv, pokud jsi to dělal/a pořádně.
  • Musíme si sednout i lidsky, jinak by to nemělo smysl. Je vcelku jedno, co konkrétně tě baví nebo zajímá. Důležité je, že něco takového máš. S otrávenými a znuděnými lidmi se totiž spolupracuje hodně špatně.
  • Měl by sis na nás najít čas alespoň 30 hodin týdně.

Co za to?

  • Odměna se bude odvíjet od toho, jak ti to půjde.
  • Budeš pracovat na zajímavých projektech a každý den se naučíš něco nového. Měl/a bys být profík na facebookovou reklamu, ne na vaření kafe a obsluhu kopírky.
  • Nabízíme dobrou půdu a prostor pro růst. Jak s tím naložíš, je už jen na tobě. Když na to přijde, můžeš se z nováčka poměrně rychle stát zkušeným specialistou.
  • Budeš se pořád učit něco nového. Vzdělávání je nedílnou součástí naší práce.
  • V práci budeš trávit čas s fajn kolegyněmi a kolegy, kteří ti se vším poradí a občas si s tebou zahrají fotbálek v našem play roomu.

Podívej se, jak to u nás chodí na našem Instagramu, Facebooku nebo blogu. Myslíš, že mezi nás zapadneš? Pošli nám CV a pár slov o sobě, klidně i s nějakou ukázkou své dosavadní práce.

ZAJÍMÁ MĚ TATO NABÍDKA

Pole označená * jsou povinná